Rangovi

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

zvuči ko iz neke igrice :)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

meni je bezveze warrior zašto warrior?
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Svi smo mi ratnici svjetla koji se bore protiv mraka i koji svojom ljubavlju unosimo sunce u srca naših protivnika :lol:
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Baphomet wrote:Svi smo mi ratnici svjetla koji se bore protiv mraka i koji svojom ljubavlju unosimo sunce u srca naših protivnika :lol:
Poslje ovog bi mogli i uvrstit ovakav rang.. :lol:
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Baphomet wrote:Svi smo mi ratnici svjetla koji se bore protiv mraka i koji svojom ljubavlju unosimo sunce u srca naših protivnika :lol:
Blagodarim
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

emina wrote:zvuči ko iz neke igrice :)
To je klan koji živi već 10 godina. Da riječ je o igrama, ali prije 5 godina se provodilo doslovno pranje mozga da bi mogao doc do 2. ranga. ;) A zamisli koji si um morao biti da bi bio na 4. ili 5.

angelspring wrote:meni je bezveze warrior zašto warrior?
To su rangovi koje se koriste u klanu. Warrior zato što smo bili podijeljeni po klasama. i kako si se dokazivao u svojoj klasi tako si zasluzivao i rang i naravno uz to ide i ono koliko znas i koliko si dobar u diplomaciji.

Inace ovo je bio samo primjer jedne vrste rangova. Vi to možete formulirat kako želite, ako želite. Nije ništa obavezno.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Baphomet wrote:Svi smo mi ratnici svjetla koji se bore protiv mraka i koji svojom ljubavlju unosimo sunce u srca naših protivnika :lol:
:lol: :lol: :lol: kad cujem tu bilion puta ponovljnu frazu -ratnici svjetla- neznam jel da se smijem il da placem...najcesce mi dode na povracanje :roll:
Horacle
Posts: 5
Joined: Sat Dec 01, 2007 5:30 pm

ja sam mislio neshto kao shegrt maga,uchenik,desna ruka,mag,glavni sveshtenik,bog... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

sve ideje bit će uzete u razmatranje. ;) što god vam padne na pamet, samo napišite. :)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Moram se ispraviti, klan je js uvijek tu i dalje su ti isti rangovi kod nas.
Ali ne vidim poantu sto ce nam rangovi ovdje. Sto veci rang mozes vise postova pisat? ili imas vecem pristupu informacija?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply