Rangovi

emina
Site Admin
Kontakt:

ned sij 06, 2008 8:35 pm

zvuči ko iz neke igrice :)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

angelspring
Kontakt:

ned sij 06, 2008 11:33 pm

meni je bezveze warrior zašto warrior?

Baphomet
Kontakt:

pon sij 07, 2008 9:04 am

Svi smo mi ratnici svjetla koji se bore protiv mraka i koji svojom ljubavlju unosimo sunce u srca naših protivnika :lol:
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.

emina
Site Admin
Kontakt:

pon sij 07, 2008 9:07 am

Baphomet je napisao/la:Svi smo mi ratnici svjetla koji se bore protiv mraka i koji svojom ljubavlju unosimo sunce u srca naših protivnika :lol:
Poslje ovog bi mogli i uvrstit ovakav rang.. :lol:
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

Gost
Dežurni slastičar
Kontakt:

pon sij 07, 2008 10:32 am

Baphomet je napisao/la:Svi smo mi ratnici svjetla koji se bore protiv mraka i koji svojom ljubavlju unosimo sunce u srca naših protivnika :lol:
Blagodarim
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)

tallamasca

pon sij 07, 2008 2:55 pm

emina je napisao/la:zvuči ko iz neke igrice :)
To je klan koji živi već 10 godina. Da riječ je o igrama, ali prije 5 godina se provodilo doslovno pranje mozga da bi mogao doc do 2. ranga. ;) A zamisli koji si um morao biti da bi bio na 4. ili 5.

angelspring je napisao/la:meni je bezveze warrior zašto warrior?
To su rangovi koje se koriste u klanu. Warrior zato što smo bili podijeljeni po klasama. i kako si se dokazivao u svojoj klasi tako si zasluzivao i rang i naravno uz to ide i ono koliko znas i koliko si dobar u diplomaciji.

Inace ovo je bio samo primjer jedne vrste rangova. Vi to možete formulirat kako želite, ako želite. Nije ništa obavezno.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"

angelspring
Kontakt:

pon sij 07, 2008 3:47 pm

:lol: :lol: :lol: kad cujem tu bilion puta ponovljnu frazu -ratnici svjetla- neznam jel da se smijem il da placem...najcesce mi dode na povracanje :roll:

Horacle

sri vel 06, 2008 12:26 pm

ja sam mislio neshto kao shegrt maga,uchenik,desna ruka,mag,glavni sveshtenik,bog... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dunja

sri vel 06, 2008 1:57 pm

sve ideje bit će uzete u razmatranje. ;) što god vam padne na pamet, samo napišite. :)

tallamasca

čet vel 07, 2008 3:18 pm

Moram se ispraviti, klan je js uvijek tu i dalje su ti isti rangovi kod nas.
Ali ne vidim poantu sto ce nam rangovi ovdje. Sto veci rang mozes vise postova pisat? ili imas vecem pristupu informacija?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"

Odgovorite
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.