Koncept foruma?

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

pa shamanizam ide pod ucenja, kao i hermetizam.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Predlažem da se otvori posebni kutak za maloljetnike i one koji se tako osjećaju gdje će raspravljati o ljubavnim napicima, teleportaciji, promjeni oblika, nevidljivosti i sl.

TAko bi se forum malo pročistio i dobio na kvaliteti :)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ne nego podforum koji vide samo maloljetnici sa naslovom raspravljaju maloljetnici. :D
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Bezlični wrote:A gde su Thelema, Haotika, Istok, Hermetizam? Zasto Shamanizam pod Vesticarenje, kad je shamanizam stvar za sebe.
Imamo istočne tradicije gore, a sve ovo ostalo može zasad pod zapad ili imaš neki bolji prijedlog? Shamanizam mi je onako usko vezan uz vještićarenje - pa u biti je srodno..Ne bi sad stavljala skroz odvojeno - sumnjam da će biti nešto aktivna kategorija. Vračevi i vještice bi se mogli kratko istrpjet ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Baphomet wrote:Predlažem da se otvori posebni kutak za maloljetnike i one koji se tako osjećaju gdje će raspravljati o ljubavnim napicima, teleportaciji, promjeni oblika, nevidljivosti i sl.

TAko bi se forum malo pročistio i dobio na kvaliteti :)
Pa, da...ideja je ok
Inače će se ove "ozbiljnije" teme zaključavati prema van, kako je i red. ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Slazem se.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

bas sam to htjela predlozit, baphomet me preduhitrio...dakle i ja sam za to :)
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

emina wrote:
Bezlični wrote:A gde su Thelema, Haotika, Istok, Hermetizam? Zasto Shamanizam pod Vesticarenje, kad je shamanizam stvar za sebe.
Imamo istočne tradicije gore, a sve ovo ostalo može zasad pod zapad ili imaš neki bolji prijedlog? Shamanizam mi je onako usko vezan uz vještićarenje - pa u biti je srodno..Ne bi sad stavljala skroz odvojeno - sumnjam da će biti nešto aktivna kategorija. Vračevi i vještice bi se mogli kratko istrpjet ;)
Ok ali onda barem ukazi postovanje Shamanizmu i nazovi podforum VESTICARENJE I SHAMANIZAM.
Zapad lepo mozes kao Lvx Hermeticum XD
Tu ubaci Thelemu, Haotiku, Hermetizam, Kabalu, Sotonizam i "tamna" ucenja.
Takodje bi mogla da ubacis i Religije, posebno. Evropske, Egipatske, Grcku Rimsku.
Pa imas dalje Vlasku magiju, itd.... dosta stvari.
A pod istok napravi Joga, Chi, Borilacke vestine, Istocnjacka religija.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Imam ja jedan prijedlog...

Svi spominjete razne kulture iz cijelog svijeta, a zašto ne bi napravili npr. podforum o našim "autohtonim" (balkanskim) :) vjerovanjima, običajima i ostalom...

Na primjer jedna tema bi mogla biti Narodna vjerovanja i običaji, druga magična biča na našim prostorima, treča poznate vještice naših prostora, narodna medicina, bosanske piramide, poznati autori koji pišu o magiji i tako dalje...

Ne bi li to bilo interesantno?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

ti slobodno otvaraj nove teme, pa ćemo se priključiti.

Nakupilo se puno smeća na forumu pa ću ovih dana to malo pomesti, osvježiti teme, a još jedan moderator ne bi bio na odmet - ako je netko zainteresiran.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply