Liječenje za psa

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Mom je psu prije sat vremena dijgnosticiran drugi tumor. Nalazi se na kosti i bit će potrebna operacija. Ima neka "nastrana" tehnika za to? Bio bih neizmjerno zahvalan.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Nastrana nema.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Pa šta onda oni tolko po televiziji reklamiraju da su napravili talisman il šta-ja-znam i da su se izliječili?!

Koja je onda NAMJENA magije?!
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ma šalila sam se gore... Ima ritual za iscjeljenje, ne stignem sad - postat ću sutra. Laku noć!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

No?! Što prije to bolje.. :|
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Postoje spellovi kao regeneracija isto se koriste kao liječenje.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Eagles wrote:Pa šta onda oni tolko po televiziji reklamiraju da su napravili talisman il šta-ja-znam i da su se izliječili?!
Koja je onda NAMJENA magije?!
ja razumijem da si ljut na magiju i vidim to to tvom citatu.
Određenog spella koji se zove Kako-izliječiti-tumor-s-mog-psa NEMA.
A što kažeš da napraviš neki ritual da pomogneš svom psu,napraviš izvlačenje negativne energije iz sebe,pa iz psa,pa napraviš općenito dobivanje energije i sabiješ svu energiju u svoje dlanove pa pomiluješ psa....

Smisli nešto sam,ali najvažnije je da moraš snažno vjerovati,tumor nije laka stvar,ako budeš imao sumnje u ispunjenje želja,one će odlutati i neće se ispunii.
Za magiju ništa nije nemoguće i ona je izliječila mnoge bolesti,koje nemože ni operacija izliječiti...


Puno želje za oporavak tvog psa ti želim!
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Pokusaj sa vizualizacijom. Je li znas kako izgleda stanica raka?
Vizualizacijom ih uništavaj. Možda uspije.
Ja sam nešto slično pokušala kod glavobolje, uspjelo mi je. Možda upisje i tebi.

Brzo oporavak tvom psu.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Hm..

Oke.. Sad je period padajućeg mjeseca, to mi ide u prilog. Treba mi zelena svijeća, papir, olovka, kreda (za magični krug), pas, BOS.

Na papir napišem nema više tumora, Goldie je zdrava. Podignem magični krug. Spalim papir. Zahvalim elementima, spustim krug, pustim energiju neka ide. Dobro?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Otvoriš krug, prizoveš elemente, napraviš zaštitu za sebe...

Na list čistog papira ispiši molitvu za ozdravljenje svojim riječima.
Uzmi bijelu svijeću i na njoj napiši pas "floki", mužjak/ženka - možeš sve isto dodati na thebanskom pismu (imaš na blogu font za skinuti)
Na svijeći kapni par kapi eteričnog ulja mirte ili mente (ili u maloj posudici spali lišće)
vizualiziraj snop bijelog jakog svijetla između svojih ruku
Osječaj žarku želju za ozdravljenje "flokija"
Snop svijetla iz ruku ismjeri u svijeću (koja predstavlja psa)
Izreci:
IN THE DIVINE NAME OF THE GODDESS WHO BREATHES LIFE INTO US ALL, I CONSECRATE AND CHARGE THIS CANDLE AS A MAGICKAL TOOL FOR HEALING
:arrow: U IME BOŽICE KOJE UDIŠE ŽIVOT U SVE NAS, POSVEČUJEM I PRIPREMAM OVU SVIJEĆU KAO MAGIČNI ALAT ZA OZDRAVLJENJE

Smjesti svijeću na fotografiju (ili neki predmet koji pripada "flokiju") i dok svijeća gori fokusiraj se na ozdravljenje "flokija"
Izgovori:
MAGICK MEND AND CANDLE BURN
SICKNESS END, GOOD HEALTH RETURN
:arrow: MAGIJA ISCJELJUJE DOK SVIJEĆA GORI
BOLEST NESTAJE, ZDRAVLJE SE VRAČA

trebalo bi se rimovati, pa pokušaj na engleskom jeziku

Zahvališ elementima, zatvoriš - uzemljiš krug

Ostatke svijeće zamotaj u čisto bijelo platno i zakopaj ga vani, zakopat ćeš bolest...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply