Liječenje za psa

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

hm... sumnjam da je tako jednostavno. ali možeš pokušat. :?:
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Vt. Mistress Fortuna mi dala spell. Imaš sedam petaka i onda primičeš 3 crvene scijeće svaki petak za 3 cm prema bijeloj svijeći koja predstavlja bolesnika. Na kraju se svijeće dodiruju.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Heh,pa napravi svaku navedenu magiju,nemogu ti odmoći...
I vizualiziraj puno.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Eagles wrote:Mom je psu prije sat vremena dijgnosticiran drugi tumor. Nalazi se na kosti i bit će potrebna operacija. Ima neka "nastrana" tehnika za to? Bio bih neizmjerno zahvalan.
Žao mi je ali moraš biti svjestan da psi i ostali kućni ljubimci obolijevaju najčešće od takvih bolesti ili bolesti srca, isto kao ljudi. Znam to iz prve ruke kao i ti. Nije lako, ali prihvati da neće živjeti vječno, ne znam koliko tvoj pas ima godina ali sigurna sam da je imao kvalitetan život. Nitko ne kaže da operacija neće biti uspješna, možda dobiješ još nešto vremena. Iskoristi ga. ;)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Trenutno je na Veterinarskom fakultetu. Jutros mi je pozlilo dok sam joj bio u posjetu tak da se nisam stigo ni oprostit s njom. Svaki dan joj nosim neke poslastice. O njoj i još nekim stvarima brine se reikistica tak da..
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

javi mi jel upalilo!
Last edited by Bastet on Sat Jun 06, 2009 9:35 pm, edited 1 time in total.
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Smjesti se negdje gdje voliš se odmarati. Neka bude potpuna tišina, ili neka svira neka glazba...ovisi što ti paše. Osjeti tada kako tvojim tijelom prolazi energija. Shvati da si ti jedno moćno, premoćno biće, koje nema granica. Vizualiziraj energiju kako kola tvojim tijelom. Nemoj se zaustaviti pred ničim. Ne prezaj pred ni čim. Tako ostani dugo, sve dok ne budeš prepun energije. Podigni svoj duh, zamisli se kao veliki vjetar ili silnu vodu ili užarenu vatru. U tom obliku "hodaj" po prostoru, sve dok ne osjetiš da nisi sputan ni vremenom ni prostorom. Tada dođi do svog psa, cijelim svojim bićem ga okruži. Nemaj milosti prema tumoru, ali pazi da ne povrijediš psa. Prenesi mu čistu ljubav, da osjeti da je voljen. Nakon toga, vizualiziraj tumor u obliku svjetlosti neke karakteristične boje. Tada jednostavno taj tumor, tu nakupinu negativne energije baci u najdublji bezdan, zaguši u najcrnjoj dubini vode, spali u crvenim vatrama moći, zakopaj negdje duboko, ispod velike stijene. Nakon toga, uzemlji se. Bit ćeš malo slabiji, ali sve za psa. Pazi da sebe "očistiš" nakon toga.

--------------------------------------------------------------------------

Inače, psihička magija mi je specijalnost :-), ako bude nešt trebalo samo javi.
Tako sam ja spasio svog psa. Umro je prošle godine od starosti...nakon 11 godina
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
Post Reply