Promjena boje očiju -DA ili NE-

User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

ja se nisam služi onime: 1,2,3 ....
napravio sam čaroliju onako kako mi je odgovaralo. tako da je boja u koju sam promijenio svoju boju, ostala kod mene i niti imam namjeru mijenjati je. sve zavisi od toga koju čaroliju izvodite..... ja sam zaista presretan jer mi je ova čarolija pošla za rukom, a vjerujte to će se teško dogoditi ako udete odsutni za vrijeme svog obreda. Upamtite: MAGIJA I NJENO DEJSTVO JE PRISUTNO SVE DOK VJERUJETE U NJU! tako da morate imati vjeru u to što činite! i biti siguran da je ispravno to što imaš namjeru učiniti - ja sam imao svoje razloge, od kojih je uglavnom bila nesigurnost u samog sebe... sada osjećam kao da sam netko drugi...što u suštini i je tačno..... ako se odlučite na ovaj korak imajte to na umu!.....
i da - SRETNO!....
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

pa jel ti itko primjetio novu boju očiju,npr tvoja majka? i koju si joj spiku izmislija.
I jeli jedna takva čarolija traje jedan dan??
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

avy wrote:ma da.........samo jel mi se vraća stara boja?
DA!

Pronašao sam još jednu čaroliju, ali ona ako se svakodnevno ritual ne obnavlja troši životnu silu.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

I kaži kako su ti starci ragirali kad su ti vidili novu boju očiju?
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Meni 1,2,3 spell nije upalio. Možda zato šta mi je sestra ušla u sobu, ostavila otvorena vrata i na glas se zgražala šta ja to radim, onda nije htjela izać, rokoh joj da sjedna na krevet i šuti - ona upalila televizor, na kraju ju naglavce izbacio.

Uostalom, kolka je šansa da spell ne uspije ako dolazi do ometanja?
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

book_of_shadows wrote:ja se nisam služi onime: 1,2,3 ....
napravio sam čaroliju onako kako mi je odgovaralo. tako da je boja u koju sam promijenio svoju boju, ostala kod mene i niti imam namjeru mijenjati je. sve zavisi od toga koju čaroliju izvodite..... ja sam zaista presretan jer mi je ova čarolija pošla za rukom, a vjerujte to će se teško dogoditi ako udete odsutni za vrijeme svog obreda. Upamtite: MAGIJA I NJENO DEJSTVO JE PRISUTNO SVE DOK VJERUJETE U NJU! tako da morate imati vjeru u to što činite! i biti siguran da je ispravno to što imaš namjeru učiniti - ja sam imao svoje razloge, od kojih je uglavnom bila nesigjerujem da magija postoji ali ne i da će meni pomoći.
urnost u samog sebe... sada osjećam kao da sam netko drugi...što u suštini i je tačno..... ako se odlučite na ovaj korak imajte to na umu!.....
i da - SRETNO!....
meni zbog te nesigurnosti spellovi ne uspjevaju. Jednostavno nemogu vjerovati,vjerujem u magiju ali ne da će meni pomoći. Jednostavno nemogu si pomoći,tallamasca mi je dala savjet da ugrijem hladnu ruku siloptom i uspjelo je-ali ja svejedno mislim da je to samo tako slučajno jer je prostorija bila topla.
POMOZITE MI molm vas! Što da napravim
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Eagles wrote:Meni 1,2,3 spell nije upalio. Možda zato šta mi je sestra ušla u sobu, ostavila otvorena vrata i na glas se zgražala šta ja to radim, onda nije htjela izać, rokoh joj da sjedna na krevet i šuti - ona upalila televizor, na kraju ju naglavce izbacio.

Uostalom, kolka je šansa da spell ne uspije ako dolazi do ometanja?
Velika! Jer kad te netko ometa, smanjuje ti koncentraciju i onda nisi 100% fokusiran na ono što radiš.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ja iman osječaj da meni nebi upalilo ni da je sami mir u kući.
User avatar
Lolita
Posts: 21
Joined: Mon Oct 15, 2007 8:37 pm
Location: Vrapče, Zagreb, Hrvatska
Contact:

Ja bi mijenjala boju očiju. i kose. WEEE već dugo tražim takav spell. pa makar i za jedan dan :D lol
Alucard ImageImageImageImage
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Emina, daj ti napiši svoj.
Post Reply