Promjena boje očiju -DA ili NE-

User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

(http://)cgi.ebay.co.uk/HAUNTED-SPELL-TO-CHANGE-EYE-COLOUR-REALLY-WORKS-TRY-IT_W0QQitemZ110181275838QQihZ001QQcategoryZ102517QQcmdZViewItem

Eto pogledajte, oni tvrde da je to istina. DA ili NE? I postoji li takvo što??? :( :? :shock: ;)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Mislim da se mož,postepeno,uz trud. Ali ne na ovakvoj stranici koju si nam dao. A i sam znas da se magija koristi samo kad treba.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

ja bi htio promjenit boju ičiju... hehe
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

hermitizam wrote:ja bi htio promjenit boju ičiju... hehe
Nisi jedini. Ja namjeravam to napraviti bez magije ;)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Postao/la Eagles dana sri stu 14, 2007 12:27 am
Eagles wrote:Potrepštine: 1 svijeća za jedan dan (u boji traženih očiju, u ovom slučaju bijela nije univerzalna!), pentagram
Postupak: Upalite svijeću/e, sjednite ispred svijeća/e i recite:

"1, 2, 3, change for me,
1, 2, 3, (boja očiju koju sad imate, na engleskom) to (željena boja, na engleskom) let me see!"

Duboko udahnite dok vizualizirate novu boju, zatim izrecite sljedeće riječi 3 ili više puta:

"By the power of three, let it be seen!"

Ponovno vizualizirajte promjenu boje; zatim se pogledajte u ogledalu.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

emina, ja ću ti reći da mi je ova vradžbina pošla za rukom. nisam kristio tu tehniku koja je navedena, već sam sam svojim razmišljanjem spojio par dobrih stavari u nekoliko vradžbina koje si mi poslala. naime, koristio sam se svijećama i uz moje umijeće uspio sam učiniti ono što mi do sada nije polazilo za rukom. zahvalio bih ti se na činima koje si mi poslala. i da, boja mojih očiju je sada zeleno - plava, a znaš kakve su bile..........pozdrav........

PS. Ovo nisma naveo kako bi neko pomislio da želim da se svađamo, već kako bih dokazao da je ovo moguće.
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ne volim riječ vradžbine. Ako boju želiš zadržati, treba je održavati...Nadam se da će ti vratiti samopouzdanje ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

book_of_shadows wrote:emina, ja ću ti reći da mi je ova vradžbina pošla za rukom. nisam kristio tu tehniku koja je navedena, već sam sam svojim razmišljanjem spojio par dobrih stavari u nekoliko vradžbina koje si mi poslala. naime, koristio sam se svijećama i uz moje umijeće uspio sam učiniti ono što mi do sada nije polazilo za rukom. zahvalio bih ti se na činima koje si mi poslala. i da, boja mojih očiju je sada zeleno - plava, a znaš kakve su bile..........pozdrav........

PS. Ovo nisma naveo kako bi neko pomislio da želim da se svađamo, već kako bih dokazao da je ovo moguće.
Čestitam na uspjehu! :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Jedna svijeća - jedan dan. A smeđu svijeću s mirisom čokolade moš nać u bilo kojem DM-u.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja bi u svijetlo plavu (nebesko plave oči). :)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply