Nevidljivost

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

To je štit. Kad ne želiš da te pojedini ljudi iz pojedinog mjesta uoče onda oko sebe, kao npr. što ti radiš mix boja oko sebe, onda se radi štit.

To je jako dobra tehnika za izbjegavanje pojedinih ljudi s kojima ne želiš razgovarati, viđati ih i sl.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

tatyana39 wrote: Alfa stanje tj finija moždana aktivnost je nužna jer hermetika kaže da slično privlači slično, a ako si u alfi vrlo je vjerovatno da na ulici niko nije do te mjere utihnut i da neće biti nikog tko će po tom zakonu biti privučen.
Slično privlači slično - ili suosjećajna magija..taj se oblik koristi od najranijih oblika magije - još iz paleolitika i još uvijek besprijekorno funkcionira... Divna tehnika. Hvala na podjeli...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Kako ući u alfa stanje?
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

tatyana39 wrote:Ima jedna odlična metoda "nevidljivosti" koju primjenjujem svaki put kad prolazim kroz jednu ulicu gdje ne želim biti viđena. Oko sebe vizualiziram jednu veliku loptu koja je od materijala kao vrlo debela guma. Šarena je tj sadrži mix svih boja. mix boja omogućava da se ponaša kao kameleon, a gumena struktura da odbija od sebe i vraća natrag.

prije nego izađem iz auta uđem u alfa stanje i navučem je mislima preko svoje aure. Alfa stanje tj finija moždana aktivnost je nužna jer hermetika kaže da slično privlači slično, a ako si u alfi vrlo je vjerovatno da na ulici niko nije do te mjere utihnut i da neće biti nikog tko će po tom zakonu biti privučen. Stvar funkcionira besprjekorno. Ljudi koje znam gledaju kroz mene i ne javljaju mi se. Uopće me ne registriraju.

Još je bizarnije ono što se dešava u zadnje vrijeme tj da kad uđem u to stanje i prođem tom ulicom ljudi se odjednom nekako maknu, ulica se isprazni skroz - postane kao avetinjska i nema nikog baš nikog sve dok ja prolazim.

Eto tako , samo da podjelim s vama .... :P
nisam baš sad ekspert za nevidljivost, priznajem da nisam nikad čuo za Alfa stanje, no ovo mi se čini kao obična vizualizacija :| :| :|
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

I je, hermi.

To je jedan od oblika štitova.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

ne znam što vam zvuči smiješno kad spomenem harry pottera? pa mislim da je to odličan prikaz gluposti i provala.
što se tiče ovog ALFA stanja, ja za to niti sam čuo niti sam ikad bio u njemu, ali vjerovatno i to postoji. ali jedno mi nije jasno, zašto se skrivati od nekoga??? neko je naveo kad prolazi kroz ulicu(neku) i ne želi da ga se vidi. molim? što je razlog tome? riješenja nećeš naći u sakrivanju, mada je i to nekad dobro izlaz.
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

Alpha stanje je stanje u kojem frekvencija mozdane aktivnosti iznosi izmedju 8 i 12 Hz. Stanje se pojavljuje kada recimo zatvorimo oci i opustimo se, tipicno za vizualizacijske tehnike itd... U normalno aktivnom stanju u kojem svakodnevno funkcioniramo je mozak u Beta stanju, dok su ispod Alpha jos i Theta (karakteristicno za meditaciju) i Delta, stanje dubokog sna.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Hvala na pojašnjenju!
Post Reply