Spell za bolje ucenje i koncentraciju??

Post Reply
User avatar
Intronis
Posts: 12
Joined: Sun Feb 17, 2008 10:15 pm
Location: Osijek

Pokusavam vec satima (i danima) nauciti ovih nekoliko strana i nikako ne mogu! Vec postajem ocajna :cry: ne znam sta da radim, ne mogu nista zapamtiti...Jel zna netko neki spell da lakse naucim ili si barem poboljsam koncentraciju jer ovo moram naucit a nikako da uspijem!
:(
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Kao prvo nemoj štrebat napamet - ako ti nešto nije jasno prosurfaj netom za odgovorima, pa "sama sebi objasni" par puta. Napiši na papir kratke natuknice i pričaj priču...Samo se potrudi da te zanima to što čitaš.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Ima ti jedna super knjiga naučite učiti pa to pročitaj
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Pa kako će to pročitati i naučiti kad joj samo učenje ne ide i nema koncetracije? :D

Uostalom, za za svaki ozbiljniji "spell" potrebna je je koncentracija i snaga tako da joj nema spasa :twisted:
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

stvarno ohrabrujuće, nema šta! ;)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Jest, ohrabrujemo te da ne vjeruješ svemu što vidiš na televiziji i da ono što želiš promjeniti uvijek počinje sa malim koracima i sa vlastitim snagama a ne sa čarobnim štapićima.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Intronis wrote:Pokusavam vec satima (i danima) nauciti ovih nekoliko strana i nikako ne mogu! Vec postajem ocajna :cry: ne znam sta da radim, ne mogu nista zapamtiti...Jel zna netko neki spell da lakse naucim ili si barem poboljsam koncentraciju jer ovo moram naucit a nikako da uspijem!
:(
Ma nađi ti nekog lepog dečka, i da vidiš kako će učenje ići ko po traci. :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Intronis
Posts: 12
Joined: Sun Feb 17, 2008 10:15 pm
Location: Osijek

Hvala vam svima na savjetima, mogu vam sretano objaviti da sam uspjela nauciti to sto sam trebala. Meni je inace lako nauciti ono sto me zanima, to upijam ko spuzva, ali kad moram "na silu" nastrebat puno dosadnog i ne razumljivog gradiva, onda je problem. Al sam uspjela nekako to sve posložit u nekakvu pricu i uspjela sam :D .
Svejedno, hvala vam svima na odgovorima i savjetima ;)
Post Reply