Prizivanje anđela

mili
Posts: 1
Joined: Tue Mar 04, 2008 8:54 pm

AKO NEKO ZNA NEKU ISPRAVNU METODU CEREMONIJALNE MAGIJE KOJA RADI MOLIM VAS DA MI KAZETE, ILI ME UPUTITE, HVALA!
Last edited by mili on Mon Mar 17, 2008 9:29 pm, edited 1 time in total.
User avatar
prečasni
Posts: 1
Joined: Tue Mar 04, 2008 9:34 pm

Prizivanje anđela je opasna stvar
Last edited by prečasni on Mon Mar 17, 2008 6:47 pm, edited 1 time in total.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Odkud ti ovaj prijevod gore????? Imaš izvorni oblik za skinut ovdje:
http://www.sacred-texts.com/grim/index.htm
Preporučujem ti da prvo pročitaš sve ove Grimoire - ima tolko stvari za uskladit - vremenski pogotovo. Pazi na točan dan točan sat... Propustio si masu stvari.

http://www.sacred-texts.com/grim/kos/index.htm

Radila sam čišćenje u posvetu vode prema Solomonu i također se javio vjetar u zatvorenoj prostoriji - nisam sigurna dal je to normalna pojava? Doslovce je nešto izašlo iz te čaše vode. Makar ima osoba koja za mnom može popravit stvari, uputit me do detalja, sanirat ako nešto pođe po krivu - osim ritualne kupke prema Solomonu ne bi vam savjetovala da išta radite sami.

Mislim da ovi rituali nisu shvačeni dovoljno ozbiljno.

Uglavnom smatram da to ne bi trebalo radit iz znatiželje i bez debelog razloga i očekivat materijalizaciju anđela...Mislim da to nije područje kojem je dozvoljeno eksperimentirat.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Sto se tice materijalizacije, prvo bi trebao nauciti kako materijalizirati elemente - voda, zemlja, zrak, vatra (nije preporucljiva). Ja sam uspila materijalizirati vodu, ali samo 1 kap. Onda je bio pad kocentracije i gotovo. I dan danas to vjezbam.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

mili wrote:Molim Vas da mi neko odgovori kako se može stupiti u komunikaciju sa anđelima
Isprobao sam ovu metodu:Magijska ceremonija se započinje sljedećom uvodnom molitvom:

"Svemogući i Vječni Bože koji si stvorio cijelu kreaciju za svoju hvalu i slavu i spasenje čovjekovo, najdublje te preklinjem da mi pošalješ jednog od svojih spirita iz reda Jupitera...
Ovo je za prizivanje Duha, a ne Anđela.

Molim djecu osnovno-školce da se ne pišu po forumu gluposti.

Hvala

Vaš poslastičar - Gost
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

a kako se to moze materijalizirati elemente...?
thx unaprijed
User avatar
Sephirot
Posts: 132
Joined: Sat Sep 13, 2008 12:05 pm
Location: Zagreb
Contact:

Gost wrote:
mili wrote:Molim Vas da mi neko odgovori kako se može stupiti u komunikaciju sa anđelima
Isprobao sam ovu metodu:Magijska ceremonija se započinje sljedećom uvodnom molitvom:

"Svemogući i Vječni Bože koji si stvorio cijelu kreaciju za svoju hvalu i slavu i spasenje čovjekovo, najdublje te preklinjem da mi pošalješ jednog od svojih spirita iz reda Jupitera...
Ovo je za prizivanje Duha, a ne Anđela.

Molim djecu osnovno-školce da se ne pišu po forumu gluposti.

Hvala

Vaš poslastičar - Gost
-Slažem se, osim toga, ne razumijem djecu koja se toliko nekamo žure da nahebu. Da bi se radilo s duhovima tj. ovdje se radi o silama za koje se treba imati godina iskustva, jaku auru i autoritet, prizivati prvo anđele određenog elementarnog područja preko imena Svevišnjeg, Genija.
Takve prakse nisu za igru te na ovom forumu sam tek jedan dan i vidio sam samo jednu osobu koju znam sa drugog foruma, a za koju pretpostavljam da je za ovakve žešće prakse sposobna. Naravno forumaša neću spominjati i ne znam da li dolazi više ovdje...
Khabs am Pekht, Knox om Pax, Lux in Tenebris
Igne Natura Renovatur Integra (I.N.R.I.)
________________________________________________________________
Be thy mind open unto the Higher, Be thy heart a Centre of Light, Be thy Body a Temple of the Rosy Cross
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

tallamasca pise

> >Sto se tice materijalizacije, prvo bi trebao nauciti kako materijalizirati elemente - voda, zemlja, zrak, vatra (nije preporucljiva). Ja sam uspila materijalizirati vodu, ali samo 1 kap. Onda je bio pad kocentracije i gotovo. I dan danas to vjezbam.


zanima me sto imas rec na to...jel to moguce ili je to bio samo znoj hh :D
User avatar
Sephirot
Posts: 132
Joined: Sat Sep 13, 2008 12:05 pm
Location: Zagreb
Contact:

tallamasca wrote:Sto se tice materijalizacije, prvo bi trebao nauciti kako materijalizirati elemente - voda, zemlja, zrak, vatra (nije preporucljiva). Ja sam uspila materijalizirati vodu, ali samo 1 kap. Onda je bio pad kocentracije i gotovo. I dan danas to vjezbam.
sorry ali nekako sumnjam u navedeno....
Khabs am Pekht, Knox om Pax, Lux in Tenebris
Igne Natura Renovatur Integra (I.N.R.I.)
________________________________________________________________
Be thy mind open unto the Higher, Be thy heart a Centre of Light, Be thy Body a Temple of the Rosy Cross
vestac93
Posts: 7
Joined: Mon May 23, 2011 7:29 pm

mili wrote:AKO NEKO ZNA NEKU ISPRAVNU METODU CEREMONIJALNE MAGIJE KOJA RADI MOLIM VAS DA MI KAZETE, ILI ME UPUTITE, HVALA!
e probaj owo,ja sam to radio....uzmi belu iglu i konac i papir A4 formata,na papiru ispisi azbuku u krug i stawi tacku u centar,potom stami iglu u centar i opusti konac tako da se igla nakriwi pod uglom od 45 stepeni ali da je i dalje u centru,nadam se da razumes...potop pocni da pitas sta god zelis,ali swako pitanje moras da pocnes sa "moj dobri andjele"i wec sta oces...e a imas li ti za mene kakaw spell ili ritual bilo sta,a?
Post Reply