spell -kako zaboraviti?-?

User avatar
Intronis
Posts: 12
Joined: Sun Feb 17, 2008 10:15 pm
Location: Osijek

Zna li netko neki spell da zaboravim mog nesuđenog??? volim ga vec dugo, nismo zajedno i pokusavam ga nekako zaboraviti..pokusala sam svasta, ali ne ide. Ne znam dali to spada u ljubavnu magiju, ali mislim da nije crna jer nikog ne "prisliljavam" na nesto tj. zelim zacarat sebe, a ne drugog.
Zna li netko ili ima kakvu ideju??
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ja sam sebi uz pomoc samohipnoze brisala sjećanja, na kraju su se počela brisat sama od sebe. (zbog čega se i ne sjećam nekih rituala i spellove) Pa sam onda vraćala neka sjećanja.

Možda ti samohipnoza može pomoć da lakše preboliš.

Ja sam prije radila zatvaranje osjećanja, ali s tim treba bit iznimno oprezan, jer možeš zatvorit sve emocije i postat hladnokrvan / a.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

i meni bi nešto slično trebalo :lol:
tišina
Posts: 5
Joined: Mon Mar 03, 2008 10:18 am

tallamasca wrote:ja sam sebi uz pomoc samohipnoze brisala sjećanja, na kraju su se počela brisat sama od sebe. (zbog čega se i ne sjećam nekih rituala i spellove) Pa sam onda vraćala neka sjećanja.

Možda ti samohipnoza može pomoć da lakše preboliš.

Ja sam prije radila zatvaranje osjećanja, ali s tim treba bit iznimno oprezan, jer možeš zatvorit sve emocije i postat hladnokrvan / a.
preosjećajna sam osoba.. ovo zadnja rečenica o hladnokrvnosti mi se sviđa.. može li mi netko reći malo više o tom spellu?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

tišina wrote:
tallamasca wrote:ja sam sebi uz pomoc samohipnoze brisala sjećanja, na kraju su se počela brisat sama od sebe. (zbog čega se i ne sjećam nekih rituala i spellove) Pa sam onda vraćala neka sjećanja.

Možda ti samohipnoza može pomoć da lakše preboliš.

Ja sam prije radila zatvaranje osjećanja, ali s tim treba bit iznimno oprezan, jer možeš zatvorit sve emocije i postat hladnokrvan / a.
preosjećajna sam osoba.. ovo zadnja rečenica o hladnokrvnosti mi se sviđa.. može li mi netko reći malo više o tom spellu?
to nije spell. to je parapsihologija.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
tišina
Posts: 5
Joined: Mon Mar 03, 2008 10:18 am

Može li mi netko reći malo više o tome?
User avatar
Succubus Lilith
Posts: 44
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:34 pm

tišina wrote:Može li mi netko reći malo više o tome?

i meni...
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Samohipnoza se primjenjuje kada želiš nešto promijeniti kod sebe. Evo kopirat cu kako se radi:SAMOHIPNOZA

Smjesti kako ti je najudobnije. Zagledaj se u 1 točku. (možeš sebi govoriti:
«Oči su mi umorne. Kapci su sve teži ...» i sl.)
Ali u svakom slučaju oči ti se same zatvore.
Meditiraj.
Osjećaš kao da padaš.
Zatim 3 puta duboko udahni.
1.Duboku uzdah – krenio si
2. duboki uzdah – na pola si puta.
3. duboki uzdah – na vrhu skala si
Ostani tako nekoliko sekundi. I normalno diši.
Zatim počni brojat od 10 do 0.
Kako brojiš tako se spuštaš niz skale.
Kad dodes do 0 nađeš se ispred zatvorenih vrata (nije bitno kakvih. To možeš zamišljat kako god ti želiš). Otvori vrata i uđi unutra. (iza tih vrata se u biti nalazi tvoja podsvijest)
Kad uđeš unutra pogledaj malo oko sebe. Smjesti se na mjesto gdje se osjećaš najsigurnije. Zatim izgovori svoje nove odluke. (tako ih bilježiš u svoju podsvijest) npr. «Neću više imat tremu kad su u pitanju cure.» i sl.
Polako se vrati natrag istim putem. Kad otvoriš oči duboko udahni. Ako si bio u ležećem položaju pričekaj koji trenutak pa se onda uspravi

Kod samohipnoze je vrlo vazno kako postavljate nove odluke. Jer zbog nedovoljno određenih odluka može doći do suprotnog učinka.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

imam neki osjecaj da bi se gadno zeznila s tim.. posto bi to bio veliki korak - a tako sto nisam nikad radila niti znam nesto o tome...
ne zelim neke posljedice, a bilo bi lijepo zaboraviti :roll:

pokusavala sam sve te stvari smjestiti u balon i otpuniti ga.. bude mi lakse ali opet je to tu.. nema nekih velikih pomaka
"..too weird to live, too rare to die.."
sylar_vg
Posts: 5
Joined: Fri Aug 07, 2009 4:33 pm

tallamasca wrote:ja sam sebi uz pomoc samohipnoze brisala sjećanja, na kraju su se počela brisat sama od sebe. (zbog čega se i ne sjećam nekih rituala i spellove) Pa sam onda vraćala neka sjećanja.

Možda ti samohipnoza može pomoć da lakše preboliš.

Ja sam prije radila zatvaranje osjećanja, ali s tim treba bit iznimno oprezan, jer možeš zatvorit sve emocije i postat hladnokrvan / a.
bok. možeš mi rec kak se to zatvaraju osjecaji??
Post Reply