Prizivanje triju djevojčica

User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

angelspring wrote: :mrgreen: nije vidjela sam :D al pretposavljam da se kod ovakvih viđenja podrazumjeva šesto čulo :D
Idi i ne griješi više :mrgreen:
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Baphomet wrote:
angelspring wrote: :mrgreen: nije vidjela sam :D al pretposavljam da se kod ovakvih viđenja podrazumjeva šesto čulo :D
Idi i ne griješi više :mrgreen:
hm? :? pa nisam pogriješila :D i dalje stoji da ti je slon prdno u treće oko :D ajde da ne spamamo više...ja sam u pravu i točka :D
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

carolina wrote:a što se tiće izgovaranja riječi?
Što se tiče izgovaranja riječi, ne znam točno koje riječi idu, to mi je u magli... žao mi je, a neman nigdje zapisano.

Ako nađem knjigu ili se sjetim postat ću.
Ovaj sam topic otvorila jer me stalno spamaju vezano za ovu temu.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

angelspring wrote:hm? :? pa nisam pogriješila :D i dalje stoji da ti je slon prdno u treće oko :D ajde da ne spamamo više...ja sam u pravu i točka :D
Nisi u pravu :geek:

Nigdje ne piše da se nešto mora vizualizirati, zamisliti ili nešto slično. E sad, ili se one moraju stvarno pojaviti ili taj koji je pisao ritual nema pojma o čemu je pisao.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Baphomet wrote:
angelspring wrote:hm? :? pa nisam pogriješila :D i dalje stoji da ti je slon prdno u treće oko :D ajde da ne spamamo više...ja sam u pravu i točka :D
Nisi u pravu :geek:

Nigdje ne piše da se nešto mora vizualizirati, zamisliti ili nešto slično. E sad, ili se one moraju stvarno pojaviti ili taj koji je pisao ritual nema pojma o čemu je pisao.
One se stvarno moraju pojavit.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

zasto ima smetaju posteri i slike?

a sto se tice malih polica (one kao da izlaze iz zida - "samostojece" ) - to ima ne smeta?
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

to sam citala i za neke druge prizive da se moraju maknuti sve slike,
no ni ja ne znam zašto, tj. da li postoji neko objašnjenje.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Bilo što što je na zidu ili visi ili ke zalipljeno smeta.

Općenito kod prizivanja ne smije se imat nista na zidu da se enerija prizvanog ne bi uhvatila za predmete.

Inace se prizivanja poput ovoga izvode u prirodi (prizivanje Pana, divova, "vile"- naziv je pod nvodnicima jer nije bas u doslovnom smislu). Koliko je meni poznato, samo se ovo prizivanje i spiritizam mogu izvoditi u prostoriji.

Samo što za spiritizam vrijede potpuno druga pravila.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:One se stvarno moraju pojavit.
Što opet vodi do pitanja da li se upotrebljavaju neka halucinogena sredstva u ostvarenju tog rituala.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Baphomet wrote:
tallamasca wrote:One se stvarno moraju pojavit.
Što opet vodi do pitanja da li se upotrebljavaju neka halucinogena sredstva u ostvarenju tog rituala.
možda neki ljudi ne odvajaju fizičku percepciju od unutrašnjeg vida ? al mislim da je ovo malo spooky ak se one stvarno pojavljuju :shock: e sad bi mogli filozofirat šta je stvarnost ..
Post Reply