truth spell

Post Reply
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

ello,
trebala bi nekako erm...nesto otkriti, htjela bi da istina izadje na vidjelo, nemogu to rijesiti bez pomoci magije.
ali isto tako ne zelim raditi nikakav spell jer smatram da ga nebi dobro napravila, jer nisam bas iskusna sto se tice prakse.. a isto tako nebi ni radila truth spell jer smatram da koliko god to zvuci ok, -meni nije... to bi znacilo da idem protiv necije volje...
da li postoji jos neki nacin?
prijedlozi?
ideje?
hvala unaprijed
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

putem tarota? Što nejde razgovorom?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

emina wrote:putem tarota? Što nejde razgovorom?

a nemogu prema sebi biti realna.. a nema mi tko drugi citati..
osim ako platim... a za to nema sanse... ne volim ici kod ljudi koji tako to naplacuju...

nista od razgovora...
svatko govori svoju stranu...
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Mogu ti ja pogledat ako ti to što znači... Istinu moraš željeti vidjeti.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Huh. Taman tema za danas! :D Danas na faksu bilo scena ... Ono rekla-kazala, ogovaranja, iskaljivanja jednih na druge itd.

Bilo je lijepo pravit se lud kao da nista ne znas i nisi dio toga, dok se oko tebe drugi svadaju. Pogotovo kad se svadaju osobe koje se ispred tebe prave fine, sve divno super, krasno, a iza leđa te ogovaraju.

A onda dodes doma, i malo se poigras s njihovim osjecima (pomocu naravno parapsihologije) i ponasanjem i onda mozes mirno gledat kako im se svijet ruši. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

v_nbls wrote: nista od razgovora...
svatko govori svoju stranu...
Kažeš da želiš da istina izađe na vidjelo. Što ćeš time postići?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Pa mozda započetak znat će na čemu je. A ne da se mora mislit. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Pitaš, gledaš u treće oko. Još malo uvjeravanja u tipu: "Meni moš vjerovat.." il "Ne ću popizdit, jučer mi je prošo PMS."

Il se opustiš, zamisliš tu osobu i čekić koju ju lupa po glavi. Il još bolje zamisliš ju kak se opija. Pa da vidm :lol: o.
Post Reply