Čaranje uz pomoć slike

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Poslat ću ti ritual na privat. Nije potrebna slika. Slika se koristi kad se čini bacaju na neku drugu osobu. Gle, bolje da sam oprezna nego da širom djelim savjete, pa da mi se zloupotreba odbije u glavu.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Jel mi možete reći kako bacati uroke? Pa sigurno kao i magija postoje bijeli i crni uroci. Pa neki bijeli, a postoje i ljubavni.
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

crni i bijeli???? e svaka ti čast..... gdje li samo ti izvuče ove informacije....
e svašta, pa jel' ti znaš što znače uroci???
Šta misliš zašto se neki ljudi bave "skidanjem" uroka???
UROK - UREKNUTI (PROKLETI)!!!
Pa sad zavisi na koji način, ali sigurno da čim ga uklinješ ne izlazi na dobro... i ne petljaj se u takve svari jer se to i ne praktikuje sa slikama, osim ako je to tvoj neki ritual....... :(
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
LooNa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:47 am

Adonis wrote:A jeli mi možete reći kako bacat uroke
e to me bas zanima npr kako nekog navest da mi više ne dolazi u kuću ili pak da dodje svaki dan
p l e a s e
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

To bi automatski bila povreda slobodne volje te osobe. No, može se djelovati slično, (uvijek su u pitanju male nijanse) ukoliko imaš velikih problema sa određenom osobom i od nje trpiš razna maltretiranja onda je tu čarolija za udaljavanje te osobe iz tvojeg života. Ako nekog želiš privući na češće druženje, prisniji odnos onda se izvodi čarolija za poništenje negativnog utjecaja i savladavanje prepreka između vas. To su dva različita rituala. Prvo se izvodi poništenje neprilika, a nakon toga unapređenje odnosa - koje onda rezultiraju jednim rezultatom.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Promjeniti karakter?
Koliko je to pametno a koliko uspjesno? Mislim da svaka osoba moze mijenjati svoj karakter bez magije....
kirka
Posts: 7
Joined: Mon Oct 22, 2007 2:18 pm

pitala me prijateljica da li bi joj uz pomoć slike mogla pomoći da prestane pušiti ili da barem smanji? ako da napišite kako. thx.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Vi možete puno toga učiniti nekome samo na temelju toga što znate kako izgleda i kako se zove.
A pomoću slike neke osobe, ... ima puno spellova s tim.

Od crna magije, jedan od najpoznatijih je 3 nights of Hell, a može se napraviti i 5 nights of hell. Kako tko želi.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

kirka wrote:pitala me prijateljica da li bi joj uz pomoć slike mogla pomoći da prestane pušiti ili da barem smanji? ako da napišite kako. thx.
Ja sam bivši pušač... Kako prestati pušiti? Jednostavno prestaneš pušiti.. :) i ubaciš meditaciju na tri minute (3 minute traje želja za cigaretom)... Tako tri dana, onda ti koža i kosa zablista i ne padne ti više napamet da zapališ...
Najbolje vrijeme za prestajanje je padajući mjesec.
Može se probati uz pomoć rituala za vrijeme padajućeg mjeseca - za početnike najjednostavnija varijanta;
baci se krug
zapali crna svijeća
nabavi se hematit (ili srodni kamen crne boje)
vizualizira se otklanjanje ili se ispiše želja/molitva za rješavanje poroka...
izvlačenje poroka vizualizira se kao zraka prljave energije iz tijela koja odlazi u kamen kojeg držite u ruci
kamen se nakon uporabe više ne dira rukama - nego pomoću debele krpe, baca se ili preprogramira na način da se ispere pod mlazom tekuće vode i ostavi za vrijeme punog mjeseca na mjesećini
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
emnasut462
Posts: 5
Joined: Tue Nov 06, 2007 10:48 am

Ne svidja mi se upotreba hematita na taj nacin...a ne svidja se to ni hematitu..
Moja topla preporuka je (ako prakticiras astralna putovanja) da se nakon sto napunis hematit na taj nacin, astralno projektiras u kamen ...pa vidi sto se desilo sa tvojom energijom i kamenom...
Nece biti ugodno...ali ce te nauciti mnoge vrle stvari...
Post Reply