Čaranje uz pomoć slike

User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

ann wrote: Ma ja sam super,ali on je loood :)
Čuj, ako si ti super, onda ti ne traba on... imaš mene. :P

šala mala 8-)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gost daj sliku pa će razmislit :P
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Imam frendicu čiji je otac nestao prije mjesec dana, mnoge su pretpostavke zašto, no nitko nezna ništa o njemu, da li je živ ili nije i zašto se uopče ne javlja obitelji. Sliku ću dobiti kroz par dana, koji je spel sa slikom najbolji da se dobije bilo kakav rezultat o prebivalištu te osobe. Molim vas vaša bi mi pomoč jako dobro došla, jer se radi o meni jako dragoj frendici.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Gost wrote:
ann wrote: Ma ja sam super,ali on je loood :)
Čuj, ako si ti super, onda ti ne traba on... imaš mene. :P
šala mala 8-)
[/size]


Nije prvi put da se Gost ovako nudi. :D Pazi, jednog dana će te netko shvatiti ozbiljno.

Marty:
da li su isključeni razlozi koji su možda doveli do nestanka a inače se prvi ispituju u takvim slučajevima? mislim na neke situacije kada osoba svojom voljom ode iako to obitelj ne zna.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Još ništa nije isključeno, no smatra se da je najveći razlog nestanka upravo dugovanje novaca, iako obitelj za ta dugovanja nije znala.
ann
Posts: 7
Joined: Wed Jan 09, 2008 12:41 pm

Emina hvala za link ...
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

mozda su ga oteli vanzemaljci :shock: al ako je imao dug prije ce bit da se skriva...pa neznam jeli pametno njegovoj obitelji da ga uopce trazi...bolje da ga puste, doci ce on :D
User avatar
nera
Posts: 2
Joined: Thu Jan 10, 2008 9:21 pm

za pronalazak neke osobe prvih 48 sati su najbitniji :) začuđujuće je koliko ljudi neobjašnjivo nestane i nikada se ne pronađu. nedavno sam o tome gledala neku reportažu i mislim da je to strašno kada obitelji 15-tak godina čekaju svoje voljene -oca, majku, dijete- da im se vrate ili da saznaju što je s njima. Moja baka je tako čekala vijest o svome ocu, nakon 40 godina dobila je informaciju da je ubijen i otprilike mjesto gdje je pokopan ali nikada provjereno... priče...
pozdrav, ja sam nera
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

nera wrote:za pronalazak neke osobe prvih 48 sati su najbitniji :) začuđujuće je koliko ljudi neobjašnjivo nestane i nikada se ne pronađu. nedavno sam o tome gledala neku reportažu i mislim da je to strašno kada obitelji 15-tak godina čekaju svoje voljene -oca, majku, dijete- da im se vrate ili da saznaju što je s njima. Moja baka je tako čekala vijest o svome ocu, nakon 40 godina dobila je informaciju da je ubijen i otprilike mjesto gdje je pokopan ali nikada provjereno... priče...
pozdrav, ja sam nera

DA, ljudi svaki dan misteriozno nestaju. Ponekd se nikad i neće saznat zašto, ni kako. niti će ga ikad nać.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
nina30
Posts: 2
Joined: Sat Feb 23, 2008 4:47 pm

emina wrote:To bi automatski bila povreda slobodne volje te osobe. No, može se djelovati slično, (uvijek su u pitanju male nijanse) ukoliko imaš velikih problema sa određenom osobom i od nje trpiš razna maltretiranja onda je tu čarolija za udaljavanje te osobe iz tvojeg života. Ako nekog želiš privući na češće druženje, prisniji odnos onda se izvodi čarolija za poništenje negativnog utjecaja i savladavanje prepreka između vas. To su dva različita rituala. Prvo se izvodi poništenje neprilika, a nakon toga unapređenje odnosa - koje onda rezultiraju jednim rezultatom.
već sam otvorila temu, no možete li me uputiti gdje se nalaze ti rituali za poništenje neprilika, unapređenje odnosa i poboljšavanje komunikacije?
Prilično mi se žuri :(
Post Reply