Čaranje uz pomoć slike

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

emnasut462 wrote:(ako prakticiras astralna putovanja) da se nakon sto napunis hematit na taj nacin, astralno projektiras u kamen ...pa vidi sto se desilo sa tvojom energijom i kamenom...
Kako se astralno projektirati u kamen? Meni ovo nepoznanica.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ja neznam ni šta je taj kamen ni za sta koristi pa mozete mi reći šta je????
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

astralno prijektiranje u kamen... hmmm... neznam, znam da kada si u astralnoj, jedno si sa svim, pa tako i kamenom... mada nisam probavao odlazit u kamen :|
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
emnasut462
Posts: 5
Joined: Tue Nov 06, 2007 10:48 am

Udes u kamen..ko sto mozes uci u sliku...bilo koji predmet i nauciti sve o proslosti predmeta...u ovom slucaju kamena koji ima svoju proslost i svijest.

A tehnike astralnog putovanja ...ima dosta knjiga na tu temu...
Probaj. Preporucam svakom.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Kamen ima svijest?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Za svojstva kamenja imate punoooooo super web stranica.

-http://www.elemental5.com/GemstoneChart.htm

-http://www.network54.com/Forum/212150/t ... ricna+ulja

-http://www.dnaalchemy.com/Metaphysical_ ... Index.html

Tri super stranice koje sam našo doslovno u minuti, možda i manje! :roll: :evil:
User avatar
Vannda
Posts: 10
Joined: Mon Dec 10, 2007 7:14 pm

kirka wrote:da li se uz pomoć slike može npr. nekoj osobi povećati prag tolerancije ili postići to da postane bolja (karakterno)? ako da, molim neka netko opiše postupak :lol:
Moje misljenje: mozes magijom vezati osobu uz sebe ali ne mozes je promjeniti :roll:
tuzno ali istinito. Uostalom ako nekog toliko volis voli ga sa njegovim manama.
Ako ne mozes da ga prihvatis to je siguran znak da nije za tebe.
jbg
I'm bossy,I'm the bitch you love to hate !!!
User avatar
inspektor
Posts: 2
Joined: Wed Jan 02, 2008 12:01 am
Contact:

Ljudi dajte sta vam je ...Pa sami zakljucite da li moze pomocu slike da se nesto odradi...
Uzmite primer pre nego pitate glupost...

primer
Da li znate koliko je devojaka zaljubljeno u Eminema, evo ja imam jednu drugaricu koja je svaki dan pricala o njemu toliko mastala da ga je cak i sanjala, gledala njegovu sliku plakala mastala...I nije ga privukla ni blizu...Ne moze se preko slike nista
cista logika....

Isto tako mozete da se kladite da ce neki igrac dobiti crveni karton, na primer pomocu njegove sliek zamisljas i bacas neke cini, lupam sad...Pa svi magovi bi bili milioneri...
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

inspektor wrote:Ljudi dajte sta vam je ...Pa sami zakljucite da li moze pomocu slike da se nesto odradi...
Uzmite primer pre nego pitate glupost...
Slika služi da si predočite objekt vašeg spella. Kad sam ja liječio psa, bilo mi je puuuuuuno praktičnije stavit svijeće na sliku neg na psa. ;)

Prvo uzmi više primjera, zatim pitaj glupost.
ann
Posts: 7
Joined: Wed Jan 09, 2008 12:41 pm

Moze li mi neko poslati na PP neki dobar spell za privlacenje neke osobe :?:
Post Reply