Čaranje uz pomoć slike

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Problem kod čaranja uz pomoću slike je taj sto ima dosta rituala i spellova koji su u biti crna magija. Zato treba bit s tim iznimno oprezan.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
nina30
Posts: 2
Joined: Sat Feb 23, 2008 4:47 pm

emina wrote:
nina30 wrote:Ako nekog želiš privući na češće druženje, prisniji odnos onda se izvodi čarolija za poništenje negativnog utjecaja i savladavanje prepreka između vas. To su dva različita rituala. Prvo se izvodi poništenje neprilika, a nakon toga unapređenje odnosa - koje onda rezultiraju jednim rezultatom.
već sam otvorila temu, no možete li me uputiti gdje se nalaze ti rituali za poništenje neprilika, unapređenje odnosa i poboljšavanje komunikacije?
anyone?
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

i mene interesuje.taj momak zivi dosta blizu mene,ovo je mali grad u kojem zivim i vec 5 godina nikako da sretnem.cak cesto idem u drugi grad gde on radi,ni tamo ga nisam srela.jesam ga nedavno videla i bio je srecan sto me vidi,ali bio je u kolima i nije mogao da stane.znam da bi i on voleo da se vidimo.pa vas i ja pitam kako preko slike pomoci da nam se putevi ponovo ukrste
vestac93
Posts: 7
Joined: Mon May 23, 2011 7:29 pm

emina wrote:Poslat ću ti ritual na privat. Nije potrebna slika. Slika se koristi kad se čini bacaju na neku drugu osobu. Gle, bolje da sam oprezna nego da širom djelim savjete, pa da mi se zloupotreba odbije u glavu.
e citam sta ti trazi owa cura pa se i ja tu pronalazim imam isti problem pa ako bi i meni mogla na p.m. da posaljes to,a?
e i jel istina da swaki cowek ima swog dobrog andjela?
posto sam radio neki ritual priziwanja dobrog andjela,pa ak te zanima da ti obrazlozim....
Post Reply