Moje iskustvo - magija ili ne?

nobody
Posts: 9
Joined: Wed Oct 17, 2007 10:56 am

Dosta mi je citanja o tome "prijatelj prijatelja mog prijatelja je rekao ovo ili ono" :roll: Ako me razumete..
Da li je neko zaista imao bilo kakva iskustva (ali licna iskustva) sa magijom (ponajvise ljubavnom)?
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja ne.
nobody
Posts: 9
Joined: Wed Oct 17, 2007 10:56 am

Meni se desila neka slucajnost koju bi mnogi povezali sa magijom.. Naime uradila sam neku blago reci glupost (ispisvanje zelje na parcetu papira ali tako da na kraju to licni na neki simbol, zatim se spali i baci u vodu).. Ostvarilo se to sto sam zelela (ali je kraktno trajalo) Zato sam i ubedjena da je sve to bila slucajnost.. :roll:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Možda i nije bila slučajnost... Ljubavna magija ako se kosi sa pravilima ima kratak učinak.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
nobody
Posts: 9
Joined: Wed Oct 17, 2007 10:56 am

Mislis li mozda, ako bih ponovila to, i ako bih dobila isti ucinak - sigurno ne bi bila slucajnost?
I jos jedno pitanje koje me muci danima.. Naime, jedna osoba mi je rekla da nisu bitni rituali, cak mozes i sam da ih izmislis - vec da je najbitnije da verujes da ce uspeti to sto radis (makar samo sedeo i razmisljao). Verujete li u to? Ili pak verujete da su potrebni rituali, bajalice itd itd?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Načula sam primjere da nekima nisu potrebni rituali da bi nešto ostvarili, samo jaka želja i vjera, međutim magija ima pravila sa razlogom..Podiže se krug da bi se zaštitili, da ne bi nikog povrijedili i da bi želja/molitva otišla na pravo mjesto..Prije nego se baciš na prakticiranje ljubavne magije prouči pravila radi tvojeg dobra, jer sam napisala masu tekstova na tu temu samo s jednim razlogom, da se ne zaliječete!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
nobody
Posts: 9
Joined: Wed Oct 17, 2007 10:56 am

Hvala Emina, upravo čitam sve što je napisano :lol:
Imala sam slučaj da je na mene prešla loša tj "crna" magija iako je bila namenjena sasvim drugoj osobi.. Ali, ovaj, ja sam se našla najbliža osobi koja je bacala magiju..
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Sumnjam. Jesi čula za ID? To je kad u nešto toliko vjeruješ da se ostvari. Misliš da si nespretna - uganut ćeš gležanj (Eminin primjer).
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

MENI NOŠTA NE USPJEVA.JA VJERUJEM DA JE SVE ISTINA ALI JESTE SIGURNI?
User avatar
tonya
Posts: 10
Joined: Mon Oct 22, 2007 3:18 pm

Meni je uspjelo :) I nije bilo toliko kratkotrajno....
Post Reply