Moje iskustvo - magija ili ne?

User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

tallamasca wrote:Slažem se s tobom.

A opet s druge strane kako će se ta osoba koja je pomoću magije osvojila neku osobu osjećati s obzirom an činjenicu da je ta osoba ne voli zbog njega samoga nego da ga je nju/njega prisilao/la ga ga voli...
Upravo to. Pa Manje bi me griza savesti grizla kada bih magijom ubio coveka nego kada bih osvojio curu. Kada bih ubio nekog znao bih - cinio je zlo, hteo je da mi naskodi.. cao.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:A opet s druge strane kako će se ta osoba koja je pomoću magije osvojila neku osobu osjećati s obzirom an činjenicu da je ta osoba ne voli zbog njega samoga nego da ga je nju/njega prisilao/la ga ga voli...
Sve je podložno promjeni, ako nekoga voliš zbog karaktera tko ti garantira da se za godinu dana ta osoba neće promjeniti?
I onda se postavlja pitanje zar nije isto voliš li nekoga zbog karaktera, magije ili zato jer te podsvjesno podsjeća na nekog od roditelja?

Meni je to ista stvar.

Razlog je različit no emocija je ista.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Jedina stvar koja me može odbiti od uporabe magijskih sredstava je ta što je potrebno previše energije uložiti u uspješan magijski rad.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Baphomet wrote:Jedina stvar koja me može odbiti od uporabe magijskih sredstava je ta što je potrebno previše energije uložiti u uspješan magijski rad.
Pa kolko je energije potrebno da se Hirošima raznese atomskom bombom?!

Zato ne vučeš svoju energiju, neg povučeš iz zraka (odnosno zemlje jer je to većini jednostavnije).
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Eagles wrote:
Baphomet wrote:Jedina stvar koja me može odbiti od uporabe magijskih sredstava je ta što je potrebno previše energije uložiti u uspješan magijski rad.
Pa kolko je energije potrebno da se Hirošima raznese atomskom bombom?!

Zato ne vučeš svoju energiju, neg povučeš iz zraka (odnosno zemlje jer je to većini jednostavnije).
Zato jer još nisam zavšio taj tečaj u Hogwartsu :roll:
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Baphomet wrote:Zato jer još nisam zavšio taj tečaj u Hogwartsu
Kakav sad Hogvarc?!

I zašto na izjavu odgovaraš odgovorom? :x
User avatar
inspektor
Posts: 2
Joined: Wed Jan 02, 2008 12:01 am
Contact:

Ne zelim mnogo da filozofiram, svi ste mi mnogo gotivni ali Iskreno... mislim da je sve u veri i u licnom ubedjenju!!!
Ako covek ubedi sebe da nesto moze da ostvari da moze da pobedi neku bolest i jako veruje u to, dobri rezultati su zagarantovani!!Naravno magnetizam i energija postoje oko nas i u nama e sad kako to da kontrolisemo i kanalisemo u pozitivu ne znam...To najbolje zna dr Emina hehehe :twisted:
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Eagles wrote:Kakav sad Hogvarc?!
Google is your friend :D
Eagles wrote:I zašto na izjavu odgovaraš odgovorom? :x
A eto, vjera mi dozvoljava :)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Zanimljivo je to što kad se želimo izvući iz odgovora na pitanje svi kažu: "Vjera mi to dozvoljava"

Još malo pa će i serijske ubojice kao razlog svoga ponašanja to tumačit :P
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Zanimljivo je to što kad se želimo izvući iz odgovora na pitanje svi kažu: "Vjera mi to dozvoljava"
Mislim da sam na fin način dao do znanja šta misli o Eaglesovoj opasci za koju mislim da nema veze sa onime što pričam.
Još malo pa će i serijske ubojice kao razlog svoga ponašanja to tumačit :P
Još malo? Pa meni se čini da su to već napravili prije par tisuća godina :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply