Moje iskustvo - magija ili ne?

User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

A šta ti je uspjelo.?
User avatar
tonya
Posts: 10
Joined: Mon Oct 22, 2007 3:18 pm

Ljubavna magija. Zapravo, to nije bila toliko ljubavna magija, nego sam htjela da jedna određena osoba obrati pozornost na mene. Predugo sam se mučila s time i magija mi je bila posljednja opcija. Isprobala sam jedan spell, ni sama ne vjerujući da će mi pomoći, ali sam se ipak duboko unijela u njegovo izvođenje. Izvela sam i meditaciju prije njega, napravila oltarčić, nabavila potrebno bilje, svijeće... Ma, sve! :) Bio je to tek negdje treći spell u životu kojeg sam probala i sada, kada gledam na to sve, ni sama ne znam kako mi je uspio, s obzirom da ni neke osnove nisam znala. :oops: Uglavnom, poprilično sam se potrudila, a rezultati su nastupili ubrzo. S tom osobom nisam razgovarala gotovo godinu dana, jer smo se duboko posvađali, a onda smo se odjednom sreli u gradu i počeli razgovarati. Točno godinu dana nakon našeg prekida, ponovno smo se zaljubili... :oops:
Međutim, veza nam je trajala oko godinu i pol dana i sporazumno smo se razišli. No, to je već druga priča ;)
S druge strane, može biti da je to sve samo jedna velika slučajnost. 8-)
kruna
Posts: 5
Joined: Mon Oct 15, 2007 9:21 pm

Postovanje svima koji su na forumu! Evo mojeg iskustva sto se tice ljubavne magije , naime imao sam devojku sa kojom sam se zabavljao u vise navrata, vise puta smo ulazili u vezu i vise puta je raskidala samnom da cak ni razlog nisam mogao da znam, ziveli smo cak i u zajednici dva meseca. Zadnji put pre godinu dana sam cuo za magiju i nabavio sam knjigu po kojoj sam uradio ritual magije ljubavi slicnoj ovom ritualu sa foruma. Medjutim dalije to slucajnos ili ne neznam ali ona se ponovo javila telefonom u Januaru ove godine i ponovo smo stupili u vezu, medjutim nije dugo trajala ta veza, naime raskinula je samnom ovaj put posle tri meseca navodeci razlog da treba da ide u Austaliju kod oca, tako da moramo raskinutu kako ona kaze. to sam primio teska srca ali ako je tako, sve je u redu , medjutim od njene Australije nema nista,nije otisla, nikako mi se ne javlja cak su joj i mobil nisu dostupni. moji prijatelji je ne vidaju u kraju a cujem da luta od mesta do mesta ko muva bez glave. Medjutim u meni ima jos osecanja prema njoj i tako da ne znam dali da pokusam da probam ponovo sa ritualom magije ljubavi ili ne u dilemi sam jer se bojim da se necu ponovo razocarati. Zato molim vas dali ima na forumu neko ko mi moze pomoci oko ovoga ili da mi kaze dali postoji mozda neka jaca magija koja ce da me je vrati i da me vise ne ostavlja.
Puno postovanje Forumasima.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Probaj nositi rozi kvarc i hematit.
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

ne znam da li ću te razočarati, ali neke stvari ne možeš promjeniti, sve je to negdje uklesano (zapisano) to je tzv. PRST SUDBINE, u koji VEĆINA ne vjeruje. Možda je to što stalno prekidate, znak da je vrijeme da se okreneš novim ljubavima.... probaj malo istražiti na internetu temu POVRATAK U PROŠLOST.... imala je jedna jako dobra stranica koja je govorila o tome, i baš su se spominjale stvari poput tvojih, pa su to nazivali ZATVORENIM ŽIVOTNIM KRUGOM, tj. pokušavaš vratiti ono što je NEMOGUĆE vratiti.... jedna moja prijeteljica bi rekla - NIJE VAM SUĐENO....... to je moj savjet, a sad ti što ćeš činiti........uglavnom sa srećom! ;) :)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Ovdje se slazem. Iako sam cisti pocetnik ja tvrdim da ljubavne magije koje djeluju tocno na jednu osobu djelom su takozvane crne magije.
Nikad nebih magijom prisilio da me neko zavoli a kako se "sve vraca trostruko" mislim da ces iz ovog izvuci malu pouku:
"NE CINI DRUGIMA ONO STO NEBI HTIO DA TEBI DRUGI UCINE",kako bi ti bilo da neka debela koju nepodnosis baca ljubavne magije na tebe?
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Mislim da sam negdje pročitao da se ta magija može poništit tako ako se to i dogodi odljubit ću je a uostalom ima ona magija za udaljavanje neke osobe iz zivota. :D :) ;)
kruna
Posts: 5
Joined: Mon Oct 15, 2007 9:21 pm

Postovanje svim forumasima! Cenim i postujem sta clanovi foruma pisu u vezi bacanje ljubavnog cina na odredjenu osobu, ali ja mislim bicu mozda malo grub da svi mi ma ko bio da imamo neku unutrasnju zelju da se neko u njega zaljubi po bilo koju cenu ma bilo to sa ljubavnom magijom ili ne. Jer ljubav je slepa i ne bira srestva ni nacin da dodje do te osobe, jera ako nekoga zarko volis i imas osecanje prema toj osobi ucinices sve da i ona tebe zavoli pa po koju cenu bilo to, ja barem tako mislim i nadam se da nisam u pravu. Evo mene primer, ja volim dalje i posle svega sto se izdesavalo izmedju nas tu doticnu osobu o kojoj sam pisao u ovom forumu i ucinio bi sve da mi se vrati, mada mnogi ce reci da nisam normalan, naprotiv ja sam sasvim normalna osoba, sta ja tu mogu kada je to jace od mene.
S Puno postovanja svim forumasima!
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

kruna wrote: ja barem tako mislim i nadam se da nisam u pravu.
Nisi u pravu. Nimalo.
I ja imam jednu curu koju obozavam,i stvarno znaci mi sve a ona ni nezna za to. I stvarno,mogu koristiti ljubavne cari ali to nije nimalo uredu. Ni najveca ljubav ne opravdava takve postupke. To ti je isto ti si sad Brad Pitt,i dodje neka streberka,ruzna,debela,puna pjegica i zacara te da se zaljubis u nju jer; ljubav nepoznaje sredstva???? Po mom mislenju to su samo jako dobri izgovori za one koji poznaju da je to sto cine zlo i crna magija ali se nekako pravdaju.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja imam dugogodišnje iskustvo s magijom, ali nikad se nisam bavila ljubavnom. Ljubav mi je uvijek bila bez toga.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply