Moje iskustvo - magija ili ne?

User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

ljubavna magija nefunkcionira ako osoba na koju se baca nema bar malo "iskre" na vas... magija tu iskru samo rasplamsa, laicki receno, jer ako kazem onako kako bi trebalo.... dosta da znate, ako vas osoba nepodnosi, necete je moci navesti da vas voli... the end
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Lolita
Posts: 21
Joined: Mon Oct 15, 2007 8:37 pm
Location: Vrapče, Zagreb, Hrvatska
Contact:

Ja sam probala neki kiss me spell, a jedina stvar koja je proizašla iz toga je bilo da sam se zatelebala u dotičnu osobu.....
A ta osoba me trebala poljubit...
Alucard ImageImageImageImage
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Znam za neke slučajeve gdje su se ljudi bavili magijom i nisu bili prezadovoljni učinkom. Naprotiv, djelovalo je ali su na kraju požalili. To nekako najviše vrijedi za magiju vezanu uz ljubav. Zato treba promisliti prije djelovanja o mogući posljedicama.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Meni spellovi nikad ne uspijevaju nažalost. :( :( :( :(
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Nisi jedini.Meni zasada nisu ali dolazi mi materijal pa će mi valjda uspjeti!
User avatar
Lilith
Posts: 7
Joined: Fri Dec 28, 2007 3:38 pm
Location: Tamna strana meseca

Ja sam pokusavala,znam jedan ritual spaljivanja imena....ostvarilo se delimicno....
Mozda treba da pokusam opet :roll:
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

Ja da sam na vasem mestu manuo bih se tih gluposti, narusavate tudju volju.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja da sam na njihovom mjestu ja bi prvo pokušala sa jednostavnijim stvarima koje se odnose samo na mene pa onda polako prelazima na teže i na opne kojima mogu djelovati na druge osobe. Ali to je ipak samo moje mišljenje.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

tallamasca wrote:Ja da sam na njihovom mjestu ja bi prvo pokušala sa jednostavnijim stvarima koje se odnose samo na mene pa onda polako prelazima na teže i na opne kojima mogu djelovati na druge osobe. Ali to je ipak samo moje mišljenje.

I to je bolje nego se zamajavti oko magije samo da bih prodobio neku curu ... pff... zar nije jednostavnije, casnije, moralnije jednostavno prici? O vredjanju svete znanosti da ne pricam. A nepostovanje individualnosti je tek prica za sebe.
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Slažem se s tobom.

A opet s druge strane kako će se ta osoba koja je pomoću magije osvojila neku osobu osjećati s obzirom an činjenicu da je ta osoba ne voli zbog njega samoga nego da ga je nju/njega prisilao/la ga ga voli...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply