spellovi

Post Reply
belli
Posts: 4
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:30 pm

molim sve koji znaju neki spell koji djeluje da ga napisu!!samo napisite za sta on sluzi!!!!
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

belli wrote:molim sve koji znaju neki spell koji djeluje da ga napisu!!samo napisite za sta on sluzi!!!!
Ne postoje čarolije koje djeluju na taj način što ćeš ih samo pročitati uz plamen svijeće. Potrebne su godine i godine priprema za uspješno korištenje bilo kakvih magijskih ili sličnih sposobnosti.

A pošto ti je manje od 18 godina bilo bi ti bolje da se za sada time ne zamaraš i ne gubiš vrijeme. ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
belli
Posts: 4
Joined: Tue Jan 15, 2008 2:30 pm

ako te bas zanima imam 19 godina i bas sam htio da provjerim dali to uopste djeluje????????????
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

belli wrote:ako te bas zanima imam 19 godina i bas sam htio da provjerim dali to uopste djeluje????????????
Djeluje ako se prije toga pripremaš najmanje godinu dana svakodnevnom praksom.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

belli wrote:ako te bas zanima imam 19 godina i bas sam htio da provjerim dali to uopste djeluje????????????
:roll:
Evo magija za tebe...lekcija #1 STRPLJEN SPAŠEN!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

belli wrote:ako te bas zanima imam 19 godina i bas sam htio da provjerim dali to uopste djeluje????????????

Djeluje. Ali nije to kao u filmovima: "ćiri-bu ćiri-ba, nastade magarac"
To je puno kompliciranije i teže. A da ne govorim o tome koliko je pripreme i proučavanja potrebno za to (ne samo samoga spella nego trebas steć neka osnovna znanja vezano za magiju, ane ić grlom kroz jagode pa šta bude).
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

ma daj dečku spell, nemoj filozofirat
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gost wrote:ma daj dečku spell, nemoj filozofirat
Da ne bi ...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

evo...http://www.geocities.com/Athens/8793/spells/spells.html pun net je toga smeća, ne vidim problem oko nabavke :) a za sitne pare cca već od 9,99$ možeš pustit babi Darinki da ti odradi - osim ako si štedljiv, onda moraš sam...A u tom slučaju: http://www.sacred-texts.com/bos/index.htm pedesetak grimoira, pa uživaj - i javi rezultate ;)
Samo da ne dođe baba-roga, a bilo je i toga..
Prvo bi trebalo napravit hram, izradit oltar, pripremit materijal, napravit čišćenje tijela, ritualnu kupku, naučit otvarat zatvarat krug, napravit uzemljenje, prizvat što već treba, napravit detoksikaciju :), izgraditi unutarnji i vanjski zaštitni prostor, devinirat o rezultatu rituala, ...Hm, puno toga dakle...
Dobila sam ideju! Evo imaš wiccaschool http://www.magickaschool.com/ besplatan i kvalitetan..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

emina wrote:Evo imaš wiccaschool http://www.magickaschool.com/ besplatan i kvalitetan..
Izvrstan link, hvala!
Post Reply