Molim vas pogledajte!!!!

Post Reply
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Još sam neiskusan u svemu ovome.Jako mi je teško pratiti sve ovo preko neta.Pitam se ima li koja osoba koja bi me podučila.Inače iz Zagreba sam i magija me jako zanima i teorija i praksa.Ako možete javite mi se.Imam 15 tj tek sam danas napunio.Unaprijed hvala.
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Ako mislite da nemam šanse recite.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ja bi ti rado pomogao ali ja sam na Krku.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Također, ali ja sam u Splitu. Imam prijatelja u Zagrebu, ali moram ga pitat.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Učenik wrote:Još sam neiskusan u svemu ovome.Jako mi je teško pratiti sve ovo preko neta.Pitam se ima li koja osoba koja bi me podučila.Inače iz Zagreba sam i magija me jako zanima i teorija i praksa.Ako možete javite mi se.Imam 15 tj tek sam danas napunio.Unaprijed hvala.
A podučila u što?
Ima oko 50 poprilično različitih ezoternih pravaca.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Podučiti me ono što vi znate.Nevažno.Privlače me sve vrste magije.Samo ne crna iako neki navode da takva ne postoji.talissmanca aj molim te pitaj tog frenda bio bih ti zahvalan.jer naučiti nešto o ovoj plemenitoj vještini puno bi mi značilo.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Kad se čujem s njim, javim ti na pp.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Učenik wrote:Podučiti me ono što vi znate.Nevažno.Privlače me sve vrste magije.Samo ne crna iako neki navode da takva ne postoji.talissmanca aj molim te pitaj tog frenda bio bih ti zahvalan.jer naučiti nešto o ovoj plemenitoj vještini puno bi mi značilo.
Ne možeš ti s 15 godina ničime ovladati. A ako čitaš krive knjige možeš sve krivo shvatiti.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Dragi gost ja želim naučiti od žive osobe baš iz razloga što su knjige nepovjerljive kao i net stranice također.sVAKA ČAST kNJIZI sjenka ali meni je nejasno odakle početi.Znam da ja sa svojih 15 god nemogu ništa savladat.Zato tražim neku osobu koja bi me uputila u sve ovo i naučila me magiji i njenom korištenju,svetkovinama i svemu ostalome.Razumješ.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Da ali ti kao maloljetna osoba dolaziš na forum gdje apsolutno nikoga ne poznaš, i gdje se ljudi kriju iza svojih Nick Name-a.
Odakle ti znaš da nećeš završiti kod nekog pedofila koji će te silovati. Neka osoba te spoji s nekom osobom, ovaj je isprva fin i krasan, a kasnije te opali golim i još ti priprijeti.
Ovakve vrste foruma često i upravo targetiraju takvi internet pedofili koji traže žrtvu. To su ozbiljne stvari.
Radije ti lijepo pričekaj 18 godina pa se onda nalazi s ljudia s neta.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply