Molim vas pogledajte!!!!

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Succubus Lilith wrote:tnx, razgledala sam što ima u forumu [podforumu...kako već] "Biblioteka (literatura i linkovi)" pa ću postepeno skidat i čitat. gdje se po Splitu mogu kupit kvalitetne knjige? meni baš nalaženje knjiga nije pošlo za rukom. odakle vi nabavljate?
U Splitu jedino ako uspijes nac u antikvarijatima i to je to. Ja sam u Merkatorea slucajno naisla na knjigu "Put u prosle zivote" od Zrinke Boksic, ali inace ces tesko nac nesto dobre literature. U gradskim knjiznicama ti je sve "pisi propalo2 osim Spliralnog plesa.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

Ja apsolutno podržavam učenika zato jer je jedini "balavac" na ovom forumu koji je priznao da ima 15 godina . I da on sa javio na ovaj forum upravo zato jer nam vjeruje . samo tako nastavi mali ali nemoj nakon dvije knjige misliti da znaš sve i da možeš prizivati demone kao neki. nago uči uči i uči.
vježbaj jer vježbom dolaziš do savršenstva. i da ako te išta zanima pitaj eminu ona je tu jedna od naj ozbiljnijih osoba i definitivno naj iskusnija. Ja sam isto novi ali samo zato jer sam ja eto čekao 18 god. Međutim jako brzo učim pa ako te što zanima pitaj neznam još puno ali svaki dan čitam i istražujem pa ću sa tobom rado podjeliti iskustva.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
Učenik
Posts: 129
Joined: Thu Jan 03, 2008 9:54 pm

Eto napokon neki ohrabrujući komentar. Ja nikad nisam rekao da ću išta prizivat ali bi u TEORIJI volio znati kako to radi.JA tek učim i poboljšavam svoje ''primarne vještine'' ali je još dug put do uspijeha, ali znate kako kažu i najveće putovanje počinje s najmanjim korakom, a očito da nekima smeta taj prvi korak.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Prvi korak smeta uglavnom onima koji su zaboravili da su ga i oni jednom nacinili... :)
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

gle pusti ti te neke jer težak i trnovit je put do uspjeha i morat češ često slomiti zid koji se nalazi pred tobom i pokazat svoju volju i ustrajnost
nego daj ti msn ili icq pa da se čujemo. a što se tiče prizivanja imaš čuvare kula
to ti je za sada dovoljno a kada budeš spreman sam češ naći svoj put i znati češ kako sa koje božanstvo priziva.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Pa kaj te muči kaj netko misli.....ak' te zanima magija imaš pravo baviti se njome, čitati o njoj, pitati druge....pa kol'ko znam nisi baš kratko tu na forumu tak da ono.....kaj te još smeta ak' netko misli da "klinci" nemaju tu kaj raditi.... ;)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

ozbiljni klinci mogu ali ne balavci koji misle da su face zato kaj oni prizivaju demone ili su svake subote pijani
ja osobno nisam nikad pokleknuo niti pred jednim porokom ne pijem ne pušim nisam bio vani od svoje 15 godine nego samo čitam i pretražujem net
a opet sretno sam zaručen volim svoj život i ljude oko sebe
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

pa to je jako lijepo od tebe :)
ti onda živiš zdrav život ;)

pa pretpostavljam da takvi balavci i nisu baš na forumu, al' oke....

ma sad baš da ne izlazim van....toe ipak malo previše :)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

ima ih na forumu ja znam koji su ali ih ne želim imenovati međutim kad sam im se javio oni men počnu prodavat neke spike pa sam to brzo odj...
i nije tako previše jer narazumijem ljude koji idu van da bi se napili ili proludovali sa društvom moj socialni život nepati radi ovoga ni najmanje imam ekipu kod koje dođem zabavimo se odigramo koju partiju šaha i to je to frendovi su za pet ali čovjek je sebi najbolji prijatelj ili ako ima psa onda psu :lol: ;)
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Pa daleko od toga da se čovjek treba napiti kad ide van....ak' imaš frendove i sve pa se nađete kod nekog super, al' zapravo, ovisno o tome što nekome znači izaći van.... ili mačku.... ;)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
Post Reply