Telekineza

Post Reply
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Citiram Eminin odgovor na moje pitanje o telekinezi:

"Telekineza je sposobnost micanja predmeta mislima, bez primjene fizičke sile. Počni sa malim predmetom svijetle boje npr. ping-pong lopticom. Predmet postavi na stol ispred sebe. Moraš se dobro opustiti i koncentrirati na predmet, možda neko vrijeme u početku provesti u vizualizaciji i meditaciji. Dlanove protrljaj, vizualiziraj energiju između svojih dlanova. Razmiči ih i osjeti tok energije između dlanova. Slijedeći korak je da postaneš svjestan energije koja struji između tvojih dlanova i te loptice/predmeta. Zatim energiju sabijaš u vrh tvojeg kažiprsta, u mislima se približavaš predmetu, ali ga ne dodiruješ. Energija prsta privlači energiju predmeta poput magneta. Moći ćeš vidjeti auru predmeta, što znači da je koncentracija usmjerena. Telekineza se uvježbava na dnevnoj bazi, kad se postignu prvi rezultati praksu i razvoj treba nastaviti. Možda za vježbu možeš upotrijebiti list papira, ili plamen svijeće. Iako je tehnika jednostavna moraš se obavezno zaštititi čarolijama zaštite. Također ovdje se rado pojavljuju razne deformacije uslijed manipuliranja, i moraš biti svjestan da na sebe preuzimaš određeni rizik. Ovo nije bezopasna tehnika, i osobno s njom imam loša iskustva."

Ovdje pišite svoja iskustva i pitanja.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja pokušavam otkad sam dobio ovaj odgovor, ništa. Tj, frendica s kojom to radim (ona gleda dal se što dešava) tvrdi da uspijem zaustaviti kazaljku na satu.

Da opišem svoj postupak: protrljam ruke, ispružim prste (ko na misi) i počnem ih razmicati. Kad dobijem osjećaj da u ruci držim nešto toplo, skupim sve prste osim kažiprsta desne ruke i njime dodirnem dlan lijeve. Zatim usmjerim prst prema predmetu i zatvorim oči. U mislima krenem prema predmetu i pokušam ga privući prstom (vjerovali li ne, ni u mislima se ne miče). Onda pogledam jesam li što uspio.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Dobra tehnika. Kad uspiješ u mislima pomaknuti predmet i ostalo će krenuti. Ne zaboravi na zaštitu! Drugi put pokušaj gledati predmet.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ma za zaštitu trebam otvarat krug, a to se bojim. :oops: Osim toga, magiju sam počeo proučavati jako naglo i proučavam ju tek mjesec dana (Emina, tvoj blog mi je bio drugi izvor nakon stranice nekog sotonističkog kulta). Kog god pitam dal da vježbam telekinezu, svi kažu ne; preopasno, prezahtjevno, presloženo.
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

tek mjesec dana??? ja ti onda ne preporučujem telekinezu, bolje se prihati teorije, i pronalaženja suštine u svemu; nije štos sad "eh ja zaustavih kazaljku" - jel jednu sekundu???
Ja proučavam magiju već punih godinu dana i ja uvijek kažem kako znam osnove. Ne mogu reći da sma majstor, ili da uspijevam sve kad znam da nije tako. Ide sporo ali pametno.
Telekineza je jako dobra stvar, mada ju rijetko ko uspije savladati. ;)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

book_of_shadows wrote:Telekineza je jako dobra stvar, mada ju rijetko ko uspije savladati. ;)
slazem se. i ja sam pokusao ali nece :(
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

Dugo nisam bila svjesna da imam moć telekineze, dok se jednom prilikom nisam jaako razbjesnila(ovo jako kod mene je kod drugih normalno, pošto sam izuzetno mirne naravi, a i apsolutno sada vladam sobom), a to je bilo vrijeme kad nisam ništa znala o magiji.
Dakle, u takvom trenutku sam uzviknula , u sobi, da sve padne i stvari su počele padati kao u horor filmu.I ja sam ostala šokirana, pogotovo što je i kuća "pala" nakon godinu dana, uz pomoć bagera.
Ne mogu vam opisati koliko mi je bilo teško što sam to napravila, stoput sam pokušala to "vratiti", ali nije se moglo.Od tada znam koliko pažljivo moramo sa mislima, pogotovo oni koji imaju moć telekineze( i do danas ne mogu upravljati time, jer kad uđem u kuću, treba mi upaliti svjetlo, a dok je to na nivou nesvjesnog svjetlo se samo pali, ako poželim i hoću telekinezom-ništa)
Nekako sam i zapostavila razvijanje ove sposobnosti i drago mi je da na ovom forumu malo više popričamo o tome ;)
through the stars I am coming
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Artemida wrote:( i do danas ne mogu upravljati time, jer kad uđem u kuću, treba mi upaliti svjetlo, a dok je to na nivou nesvjesnog svjetlo se samo pali, ako poželim i hoću telekinezom-ništa)
Nekako sam i zapostavila razvijanje ove sposobnosti i drago mi je da na ovom forumu malo više popričamo o tome ;)
:shock: Vau... Ako je ovo istina (u cijeloj praksi nisam naišla na slično) onda nisi ni svjesna kamo sve može ova sposobnost dogurati. Možeš je ojačati i oblikovati. Koristiti je na način kako poželiš. Koliko imaš godina Artemida? -ako slobodno pitam...

Ja sam telekinezu dovela do jednog određenog stupnja, koristila sam pritom plamen svijeće. Smanjivala ga i pojačavala, naginjala u stranu izazivala pucketanje... međutim nakon toga počele su se pojavljivati određene deformacije, pojave koje nisam mogla kontrolirati - pucanje žarulja, ogledala, požare. Pa sam prestala.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

To je slično mom iskustvu, to pucanje žarulja i sl. je zapravo nekontrolirana energija, kao kad sam ljuta(više nikad neću sebi dozvoliti bijes :oops: )tada se događaju slične stvari, lupnu vrata, gasi se tv, moja kćer kaže da mi vidi iskre iz očiju(imam malo više godinica, hehe)...
Plamen svijeće mi je zanimljiv, znam ga izvlaćiti na veliku visinu i izvijati, ali me to više ne privlači.
Evo, vratit ću se na Slavinskog, iz njegovih knjiga sam počela učiti telekinezu, to je ono kad stavite iglu na vodu u čaši i koncentrirate se na pomicanje, ide to..ali samo te male stvari idu pod kontrolom..
Zapravo, telekineza mi je jedna dosta neistražena disciplina, baš zato što ja ovo moje ne mogu kontrolirati :roll:
through the stars I am coming
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Mene ta grana zanima jakoo.
Ali kako vidim...nikom ne uspjeva...
I daj Shadow Book PRESTANI sa svojim negativnim mislima obeshrabrivati ljude!
Post Reply