Telekineza

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Video dokaza bilo čega se nemojte previše držat jer radit specijalne efekte uče klinci na informatici u 7. razredu.. Uostalom, nikom nije cilj pokazati javnosti da je "nakaza".
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Eagles wrote:Video dokaza bilo čega se nemojte previše držat jer radit specijalne efekte uče klinci na informatici u 7. razredu.. Uostalom, nikom nije cilj pokazati javnosti da je "nakaza".

Ma ja san osmi razred pa nisam o tome učio u nijednom razredu. Ali npr on je moga dignit stol i nagnit ga ustranu pa bi se olovka pokrenila. Ali svejedno razumijem te....
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Slažem se ali to će ja mislim dugo trajat dok neučis ne milsaim da neznas nego da dugo treba da možes to izvest npr u jednom sam postu vidio da da bi znao telekinezu izvest moras ucit 4 godine
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Da bi mogla telepatiju i telekinezu, prvo napravi prve korake koje te vode do toga. Empatija je isto zanimljiva. U bilo kojem trenutku možeš saznat što druga osoba osjeća bez da ti pokazuje neke znakove ponašanjem ili da ti govori što ona osjeća.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja se bavim parapsihologijom. Najbolje ti je počet od početka, ako tek počinješ, jer na takav način ćeš bolje i lakše potizati sve bolje rezultate. Početnički koraci su ti: npr. uzemljenje, usredištenje, izrada silopti, zatim razne igre s energijom. itd.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Artemida
Posts: 153
Joined: Mon Oct 22, 2007 5:00 pm
Location: Split
Contact:

through the stars I am coming
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Daklem.. Moje prekjučerašnje postignuće pod vjeronaukom. U modi su jakne sa sintetičkim dlakama na kapuljači. Spojite sve prste na ruci (energetski kratki spoj), zatim ih razdvojite, polagano. Sve prste postavite vodoravno i da budu okrenuti kažiprst prema kažiprstu, palac prema palcu, itd. Vizualizirajte, bez zatvaranja očiju, da iz jednog prsta u drugi odlaze iskere električne struje. Takvu ruku približite tim dlakama i dlake će poletjet prema ruci, bar meni.

In adišn, reko sam ex frendici da gurne ruku između mojih ruku i brzo ju je povukla nazad pod izlikom da ju je nešto streslo ko kad se dvoje ljudi, jedan u vunenoj, a drugi u sintetičkoj majici dodirnu u liftu.

[edit: pali i na plastičnoj vrećici]
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Zima je, pa uz grijanje i suhi zrak dolazi do pojave elektriciteta..ne bi voljela da netko zamijenjuje elektricitet sa telekinezom.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Da kao i razlikovanje pomicanje pera pogledom i kad ga vjetar otpuše :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja sam ozbiljan, to je tehnika akomulacije i proizvodnje elektriciteta.
Post Reply