Telekineza

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Danas mi je frend otkrio novu tehniku telekineze. Nešo s rukom koja izlazi iz glave.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Moja prijateljica je u kaficu pomakla bocu pive, bez problema.
Ali je ona to vjezbala najmanje godinu dana.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

telekineza nema nikakve osnove u "magiji" kakvu ovdje svi zastupamo, tj je otklučavanje 3 sfere svjesti i to nitko od nas ovdje svjesno nemože, zato jednostavno prekinite tu pričat o kazaljkama sati il kaj več. ako si zaustavio kazaljke, odnesi sat uraru!
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

emina wrote:Ispada da večina ljudi ovdje laže, pa ćeš nas ti sve ljepo prizemljiti
A zbog ove izjave će večina vas pi***t, al mi se psihokineza čini ko jedini vidljivi oblik magije. Tj, od svega što vježbam jedini kod ovog znam jesam uspio il nisam. Počinjem očajno žudit za nekim dokazom da nešto što proučavam sad već 2 mjeseca postoji.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

emina wrote:Telekineza se oduvijek svrstava u vještičje umjeće, i tako je opče prihvačena. Mnogo ljudi može djelovati i manipulirati energijom na ovaj način. Ispada da večina ljudi ovdje laže, pa ćeš nas ti sve ljepo prizemljiti :P
rekoh da nema OSNOVE U MAGIJI KOJU MI OVDJE ZASTUPAMO, jer recimo, neznam za tebe, znam za tallamascu i z sebe, mi smo na "point and click" vrsti, a to je srednje teško izvediva, nemrem se izrazit pravilno :D
svejedno, telekineza je iznad svih ovdje... koliko ja mislim.... to razvijajte od sada, za koju godinu čete moć pomaknuti olovku ( ja pokušavam, neide mi baš da Vam iskreno kažem )
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

telekineza, telepatije, empatija, itd. spadaju u parapsihologiju.
Isto tako, spiritizam također spadaju u podvrstu parapsihologije. A magija je korištenje nadprirodnog kako bi se postigli pojedini ciljevi. Dok kod parapsihologije vi razvijate svoj mozak. Prosječan čovjek ne koristi niti 14 % svog mozga.
Tako da ne možete reći da je to isto.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

LJudi ja bih stavio jedan link,al nesmijem. Al nije vam problem,odite surfajte malo o telekinezi i naći čete jednu stranicu sa video dokazima telekineze(micanje olovke,okrečanje mobitela,i slićno...)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Pa to možeš postić. Naziv knjige koju sam već navela, tamo je objašnjeno sve. Od prvih početnih koraka sve do naprednijih. I tako imaš i telekinezu i empatiju itd. Sve. Znam da je ima u Zagrebu u knjižari Nova Arka.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Da. A ta knjižara nema nigdi bliže,samo u zagrebu jel?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Možeš kod njih preko pošte naručit. Kao i tarot koji ja koristim.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply