Etika u ljubavnoj magiji

User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ako je po tebi onda je i po meni previše posla jer si puno iskusnija i od tebe vrijedi učit!!!
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

emina wrote:Bit će da ako se i uradi čarolija za privlačenje/pronalazak partnera tu vezu treba stalno ritualno održavati...uf, po meni previše posla..
ima kako ne??
nerazumijem taj tvoj post + ovaj citat....

rutualno održavanje... hmmm... da do neke mjere tada se sve pusti i ta bi vas osoba trebala već "prirodno" zavoliti
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Meni je lakše baviti se Voodoo magijom jer je jednostavnije(meni).Npr da bi se jedna osoba napalila na vas potrebno je napraviti lutkicu od 17,5cm i napunit je kokosjim perjom.Odrezete komadić tkanine sa osobe koju volite i napravite kosulju ili haljinu za lutku ubodete se iglom i pustite kap krvi(bar kap)na lutku.lutku njezno ljuljajte i govorite TVOJE SRCE JE MOJE.VOLIŠ ME DUBOKO.Postupak ponavljate 3 puta dnevno i za 2 sedmice vas ljubavni cilj osječati nepodnosljivu privlacnost prema vama.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Adonis wrote:Meni je lakše baviti se Voodoo magijom jer je jednostavnije(meni).Npr da bi se jedna osoba napalila na vas potrebno je napraviti lutkicu od 17,5cm i napunit je kokosjim perjom.Odrezete komadić tkanine sa osobe koju volite i napravite kosulju ili haljinu za lutku ubodete se iglom i pustite kap krvi(bar kap)na lutku.lutku njezno ljuljajte i govorite TVOJE SRCE JE MOJE.VOLIŠ ME DUBOKO.Postupak ponavljate 3 puta dnevno i za 2 sedmice vas ljubavni cilj osječati nepodnosljivu privlacnost prema vama.


Lakši put nije uvijek najbolji. ;)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Kao što je netko već napisao svaki utjecaj na čovjekovu slobodnu volju je nemoralan čin.

Namjerno ne govorim crnomagijski pošto da riječ za mene ima sasvim drugačije značenje.

I ovdje bih, kao i stotinama puta, upotrijebio jednu analogiju, kakva je razlika kad žena
upotrijebi magiju da dobije nekoga ili kad se našminka, stavi push up, štikle i dekolte?

Za mene je to isto :D
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

To je korisna magija... :P i svima se vama dopada, aj nemoj molin te... Lako vama kad su vama kriteriji sniženi..Za onog muškarca koji se sredi, nadjenuli ste naziv metroseksualac, i dali mu negativni epitet, da se svi ostali ne moraju picaniti..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

I očito se žene uspješnije služe magijom...nek muškarac proba stavit šminku pa da vidiš rezultat...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

inaće, nevezano uz šminku, žene su uvijek imale neke predispozicije.... muški su imali mišiće, a žene - ludost :D... hehe... ne žene su uvijek imale oči koje upijaju ko spužve, nadam se da možete shvatit metaforu....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

emina wrote:I očito se žene uspješnije služe magijom...nek muškarac proba stavit šminku pa da vidiš rezultat...
Pa očito da se služe no htjedoh reći da je moraliziranje oko uporabe ljubavne magije prilično sklizak teren.

Pa ima ih koji se šminkaju, no to su uglavnom umjetnici ili pjevači ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

Uz sve napisano zaboravili ste da ljubav ima više aspekata - prijateljska ljubav, sexualna, majčinska i dr. Ima li nemoralnosti u tome da magijom prijateljsku ljubav pokušate pretvoriti u sexualnu...???
Post Reply