Bacanje čini

User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

nadam se da znas da se sve vraca ;)
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Znam i spremna sam se suočiti s time, glavno da se tiće mene osobno, a ne mojih
User avatar
Bezlični
Posts: 125
Joined: Mon Dec 24, 2007 12:30 pm

marty wrote:Znam i spremna sam se suočiti s time, glavno da se tiće mene osobno, a ne mojih
hahahah.....
Image
Create-Destroy-Enjoy
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Zapravo, nikad ne znaš kako će ti se vratit. Ako ti je najbolnija točka da ti e vrati na tvoje bližnje možda ti se tako i vrati. To nikad ne znaš.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Onda će samo patiti :D
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote:Zapravo, nikad ne znaš kako će ti se vratit. Ako ti je najbolnija točka da ti e vrati na tvoje bližnje možda ti se tako i vrati. To nikad ne znaš.
Eh ti stvarno trtljaš. Ne vraća se na bližnje. Vrati ti se 3x 8-)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Ja sam ti dosta komplicirana osoba, sve želim odjednom umjesto da idem postepeno, no kad mi netko stane na žulj, onda je gotov. Imam veliki prag tolerancije i zbilja mogu trpjeti dugo, no jednom kad se prelije čaša jao onome tko mi stane na put. 8-)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Gost wrote:
tallamasca wrote:Zapravo, nikad ne znaš kako će ti se vratit. Ako ti je najbolnija točka da ti e vrati na tvoje bližnje možda ti se tako i vrati. To nikad ne znaš.
Eh ti stvarno trtljaš. Ne vraća se na bližnje. Vrati ti se 3x 8-)

Istina, vraća se trostruko ali ti nikad ne znas kako ce ti se vratit. Jer neki imaju vrlo veliku toleranciju na fizicku bol i to im nista ne znaci. Zivot im je toliko u komi da ih nije ni briga, a jedino sto imaju su im prijatelji koji im nesto znace.

Ne ce se svima isto vratit. Nekima na ovaj, nekima na onaj nacin.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pojedinac koji će bilo koji vid ezoterije ili magike koristiti u takve svrhe može odma odustati od daljnjeg proučavanja, jer je očigledno preograničena i očito ne shvača čemu te tehnike uopče služe. Amen.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Ja vid ezoterije i magije imam u obliku proučavanja, a to što gotovim da ću nekog uništiti, to je stvar trenutne ljutnje, nemam ga namjere uništiti samo ću mu malkice zapapriti.
Post Reply