Bacanje čini

User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

o moj bože :o
razmislite prije nego date bilo kakav spell destruktivnim ljudima..
toliko od mene
User avatar
inej
Posts: 14
Joined: Mon Nov 22, 2010 5:27 pm
Location: Zadar

Gost wrote:Zapravo potpuno krivo.
Vlastite emocije i vlastita energija je upravo ono što se ne unosi u čarolije, a pogotovo ne destruktivnog sadržaja jer se time odvaja ogromna količina astralne plazme i gubi se energija. Ako uz to, onaj drugi povuče čelični bodež iz korica i opajdači jednu takvu tvoju energiju i astralnu plazmu njime, jao si ga tebi.
Čak može naparviti popriličnu štetu tvome astralnom tijelu budući da će emocijalna plazma i dalje biti vezana za tvoje biće.
Babe vračare rade uroke preko elementarnih tj. džinskih bića, koja se tada zaklinju po posebnim procedurama. No ne unose uopće (ili minimalno) vlastite emocije i energije u sve to.

Znam da je ovo jakoo stari post ali je nesto najpametnije na ovoj temi :mrgreen:
Ovo boldano je stvarno bitno. Emocije bi se trebale drzati pod kontrolom bukvalno receno.


Dalje strasno, ali strasno sam protiv da se rituali otkrivaju javno pogotovo osobama koji dolaze sa pitanjima kako unistiti nekoga, kako privuci neku osobu :?: To su toliko niska pitanja, ljudi koji nisu spremni uciti, trudit se niti ih zanima ova tematika vec bi nesto posto poto ucinili jer je to cool :roll:
Na kraju, svi sami mozemo napraviti spell zar ne? Samo ucenje i ucenje je potrebno....moje skromno misljenje..
User avatar
inej
Posts: 14
Joined: Mon Nov 22, 2010 5:27 pm
Location: Zadar

brandonlee wrote:o moj bože :o
razmislite prije nego date bilo kakav spell destruktivnim ljudima..
toliko od mene
E da to je to :!: :!:
Post Reply