"BREAK UP" spellovi

bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

emina wrote:Dragi Bantalamon!
Kakav si ti to muškarac kad si ne možeš naći slobodnu curu? Cura ima ko slame a ti zapeo za jednu jedinu paunicu gizdavu..lol... ma šalim se... možeš ti do mile volje bacati uroke, vaditi srca golubicama i paliti milijun svijeća, i nikad nećeš spoznati istinsku ljubav... Žao mi te žao..
A što ako se ovdje radi o istinskoj ljubavi... Usput, ta cura me voli, ali prijateljski, i to jako jako iskreno... eto...
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Imala sam jednom davno pravog prijatelja. Golub Garo bio je posebna ptica, umiljata, vjerna. Njegova je inteligencija za ptiča bila bome usudim se reći nevjerojatna. Družili se mi 5 godina. Čekao me pred školom dok nastava ne bi završila, sletio mi na rame i pratio doma... Bio je slobodan i uvijek se vračao kući. Onda se zaljubio, svijao gnjezdo u podkrovlju, ali za ostale to nije bila dobra ideja, tako je napustio dom i nadam se negdje daleko savio gnijezdo sretan. A šta se tu može... Sloboda je sloboda...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

I mene isto jedna cura ali mi je frendica, ali mi nikad nije palo napamet da je osvojim magijom. Iako je ona lijepa i pametna...i mrzi magiju (to joj je jedina loša strana)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

bantalamon wrote:
emina wrote:Dragi Bantalamon!
Kakav si ti to muškarac kad si ne možeš naći slobodnu curu? Cura ima ko slame a ti zapeo za jednu jedinu paunicu gizdavu..lol... ma šalim se... možeš ti do mile volje bacati uroke, vaditi srca golubicama i paliti milijun svijeća, i nikad nećeš spoznati istinsku ljubav...
A što ako se ovdje radi o istinskoj ljubavi... Usput, ta cura me voli, ali prijateljski, i to jako jako iskreno... eto...
Da li si čitao knjigu: Kako je Potjeh tražio istinu. Podsječaš me na Potjeha eto... :P
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

emina wrote:Imala sam jednom davno pravog prijatelja. Golub Garo bio je posebna ptica, umiljata, vjerna. Njegova je inteligencija za ptiča bila bome usudim se reći nevjerojatna. Družili se mi 5 godina. Čekao me pred školom dok nastava ne bi završila, sletio mi na rame i pratio doma... Bio je slobodan i uvijek se vračao kući. Onda se zaljubio, svijao gnjezdo u podkrovlju, ali za ostale to nije bila dobra ideja, tako je napustio dom i nadam se negdje daleko savio gnijezdo sretan. A šta se tu može... Sloboda je sloboda...
A možda ga je baš zbog te slobode praćkom ubio kakav klinac.
SVIJET JE ŠAREN, NIJE CRNO-BIJELI!
User avatar
Vannda
Posts: 10
Joined: Mon Dec 10, 2007 7:14 pm

Pazi sta zelis,mozda ti se i ostvari!!!!
Mozda trebas uraditi break up spell,samo da osjetis posljedice na svojoj kozi i da ti to vise nikad ne padne na pamet. Na greskama se uci.
I'm bossy,I'm the bitch you love to hate !!!
bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

Po vašim teorijama nitko živ ne bi radio te spellove. E pa čudno je kako to da oni ipak postoje i u vrlo se velikoj mjeri izvode... ako je sve to tako opasno.
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Ako je njena veza u komi, a tebi je dobra frendica, jednostavno nemaš šanse. Pogotovo ako ti govori o nezadovoljstvu svojim dečkom i životom - služiš joj kao rame za plakanje i nema magije koja te može izvući iz te kategorije. Razmisli još i o ovome - zašto bi itko htio biti s osobom koja je nezadovoljna u vezi i nema dovoljno hrabrosti da bi iz nje izašla?

Iz vlastitog iskustva ti mogu reći da je najučinkovitija magija ona koju koristiš na način da zatražiš najbolju moguću osobu za sebe, a ne specifičnu osobu na koju si zabrijao.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

"Voli onog tko voli tebe ali pazi da te ne zahebe, jer kad ti kaže umrijet ću za tebe, ti njemu reci umri tko te hebe"

Ta izreka mi je vrlo draga koju volim primjenjivat. pogotovo kad mi nakon 2 dana veze kaže da će se ubit ako ga ostavim.(u roku od 1 sec nema ga u mom životu) :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
MaGick15
Posts: 51
Joined: Fri Dec 28, 2007 4:43 pm
Location: Zagreb

U potpunosti se slažem sa svima koji su protiv... i slažem se s onim da ako baš inzistiraš pokušaj, ali jedno od glavnih pravila vještičarstva je "Što god učinio, tri puta će ti se vratiti".. Pa sad ti malo razmisli... Možda vrijedi riskirati, ali šta ako zbog toga nakon prekida s njom ne budeš više mogao naći onu pravu ili te ona nakon nekog vremena ostavi i ti učiniš samoubojstvo (možda je ovo s samoubojstvom malo pretjerano, ali što ako...).

Oglavnom nadam se da ćeš pravilno odlučiti.
Post Reply