"BREAK UP" spellovi

bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

Pozdrav svima, tražim savjet i preporuku, a mislim da je ovaj "problem" vrlo čest pa me čudi da nisam našao ništa o tome ovdje (možda sam previdio).
Naime, ima jedna osoba koju jako volim, ali je u vezi pa bi tu vezu trebalo "prekinuti nekako". Ako ima ko kakav savjet - čini mi se da ta veza baš nije čvrsta pa mislim da bi se mogla dokrajčiti magijom - zapravo jako vjerujem da bi to pomoglo...
Free ONLINE spellovi se čine kao smeće i često zvuče komično pa me zanima ima lo ko ovdje kakvog iskustva i preporuku za to!
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Pogledaj ovu stranicu tu imaš svakakvih spelova, a i ovaj mislim -http://www.spellsandmagic.com/spells.html
bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

To mi je već preporučila frendica (kokošje srce i ostalo), ali nema pomaka i komplicirano je. Radio sam to već tri puta (prljavo je i čudno)... živim u stanu pa sam morao u obližnji park. Još sam mislio da će netko pomislit da sam neki manijak ili narkoman. Zbog toga se ne mogu koncentrirati u potpunosti.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Pa idi negdje valjda ima livada ili šuma
bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

Pa nije valjda da je to jedini način. Ima neko drugi nešto na tu temu?
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Tom magijom utjecao bi na nečiju slobodnu volju što je kod magije-kažnjivo. Nitko nema pravo mijenjati odluke neke osobe,pa čak i onda kad joj misliš dobro. Slobodna volja ima razlog zašto se zove SLOBODNA.

Takav spell može se jednostavn napraviti ali spada u crnu magiju u kojoj mijenjaš tuđe mišljenje,izbore i odluke. Sada,ako si imalo upoznat sa crnom magijom znaš da će ti se takvi spellovi takvih namjera kao što su tvoje vratiti TROSTRUKO.

Dakle takav spell može prekinuti vezu,ali tebi bi se dogodilo nešto strašno gore. A da i ne spominjem da prizivanje raznih bogova da unište nečiju vezu mogu te totalno psihički slomiti ako neznaš pravu zaštitu. U takv spellove spada i spell da se neka osoba zaljubi u tebe. To je dio crne magije. Jedino što možeš je napraviti ljubavnu kupku i kupku samopouzdanja(koje možeš pronaći na -www.knjigasjenki.com).

Ipak,ti sam odlučuješ što češ učiniti. Ali nakon što nešto učiniš razmisli o poslijedicama,jer jednom kad to napraviš-NEMA POVRATKA!
bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

Ne bih utjecao na slobodnu volju, jer postojanje veze nije samo stvar slobodne volje već splet okolnosti... A te se okolnosti smiju mijenjati magijom - i to nekažnjivo....
Uzmimo da nam je Bog na taj način ostavio "backdoor" za to... bez izravnog utjecaja na slobodnu volju...
Last edited by bantalamon on Thu Nov 22, 2007 6:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

To što neka osoba želi biti s nekom drugom osobom NJEZIN je izbor. Okolnosti su tu ali ta cura odlučila je biti njegova.

Mijenjanjem okolnosti koje će prekinuti njenu vezu smiješ napraviti ali Prekidanjem veze,prekidaš njen izbor pa ponovno dolazi do toga da si povrijedio njezin slobodni izbor.
bantalamon
Posts: 15
Joined: Wed Nov 21, 2007 6:15 pm

Soul Hunter wrote:To što neka osoba želi biti s nekom drugom osobom NJEZIN je izbor. Okolnosti su tu ali ta cura odlučila je biti njegova.

Mijenjanjem okolnosti koje će prekinuti njenu vezu smiješ napraviti ali Prekidanjem veze,prekidaš njen izbor pa ponovno dolazi do toga da si povrijedio njezin slobodni izbor.
Ne slažem se... Osoba o kojoj se radi samostalno odlučuje hoće li vezu nastaviti i sa postojećim okolnostima ili ne...
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Pa da ali baš na taj način ti si utjecao na njen slobodni izboor. Zbog okolnosti koje joj mijenjaš!!
Post Reply