"BREAK UP" spellovi

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Svako iskusan ne bi koristio te šiti brejk ap spellove. To je fakat šit. Jer ak si tolko jadan da nemreš curu osvojit na normalan način ( :mrgreen: ), magijom ćeš još teže. Kad bi sve to bilo tako jednostavno, ljudi se ne bi trudili, ne bi živjeli. Lolcek. Svijet bi bio ko Hogvarc.

Pusti ju, nek živi, nek bira. Ne možeš i ne smiješ mijenjati druge! Jedino što možeš i smiješ mijenjati si ti! Drži se te, fakat pomaže.
kruna
Posts: 5
Joined: Mon Oct 15, 2007 9:21 pm

Malo cu i ja da se upletem u ove komentare. evo sta ja kazem u vezi ovog svega, verovao sam u magije ali posle svega sto sam pokusavao vise ne mogu da verujem, meni se cini da je sve ovo samo prazna prica i razonoda za ubijanje dosade, kako glasi ona poslobica davljenik se i za slamku vata. Vecina koja nesto toboze zna u vezi magija ili magijskih rituala na pitanje nekoga da im nesto kaze ili pokaze ili se prave pametni ili neznaju pa se vade na izreku SVE STO CINIS DRUGOME TROSTRUKO TI SE VRACA. Ako je neko nesto trazio sta drugog briga za to sto ce mu se dogoditi ako je trazio treba mu dati ako neko nesto zna zaista u vezi ovoga svega, valjda je on svestan sta ga ocekuje, pismen je i sigurno je procitao o tome. Moje licno misljenje je da je sve ovo samo naklapanje, cast izuzecima i moj zakljucak je ovaj STO NE DATI ILI PRUZITI NEKU PRAVU INFORMACIJU ILI POMOC ONOME KO JE TRAZI NEOVISNO NA TO STA CE MU SE DESITI.

SRDACAN POZDRAV SVIM FORUMASIMA.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Mogu te nešto zamolit?

To pitanje postavi Vatikanu da vidimo zašto skrivaju pojedine knjige.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

bantalamon wrote: A što ako se ovdje radi o istinskoj ljubavi... Usput, ta cura me voli, ali prijateljski, i to jako jako iskreno... eto...
a da prvo probaš, kad se već znate i dobri ste prijatelji pokušati s njom
razgovarati o tome što ti vidiš da nije dobro za nju u toj vezi
te ako ona po tome uvidi da si možda u pravu, priznaš joj što
stvarno osjećaš? Razgovor je uvijek najbolji, prije nego se počeneš
upuštati u takve spellove, barem po mom mišljenu. ;)
Post Reply