Čarolija za uklanjanje glavobolje...

User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Eto ljudi moji ja imam neku vrstu migrene od koje me nevjerojatno glava boli cijeli dan. Obično glavobolja mi se javlja kada se vrijeme mijenja. Ali evo danas je lijep dan a i jučer je bio ali mene svejedno boli glava. I to mi se nekad dogodi,iz čista mira.
Zanima me,poznajete li koju laroliju koja bi mi uklonila glavobolju(uzevši u obzir da za vrijeme glavobolje se nemogu jako puno koncentrirati samo vizualizirati.) Pa ako znate koju molio bih vas da mi je napišete.


Hvala!
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

vizualiziraj si valove pozitivne energije kako zapljuskuju tvoju glavu i "odklanjaju" negativnu energiju.... to je to...
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Zahvaljujem Tallamasci i Hermiju za pomoć.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Kratka kava sa ocjeđenim limunom (bez mlijeka)..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Da super tehnika...za jedno dvadeseta godina kad počmem pit kavu..... :roll:
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Soul Hunter wrote:Da super tehnika...za jedno dvadeseta godina kad počmem pit kavu.....
:roll: Šta, počet ćeš se liječit za jedno dvadesetak godina kad počneš pit sumamed?! :roll:
User avatar
wilko
Posts: 34
Joined: Wed Dec 12, 2007 1:53 pm
Location: skopje,makedonija
Contact:

hhihihi...i ja imam probleme s glavoboljom. ali, mislim da pozitivna energija i valovi neće puno pomoći. treba postojati neka biljka, ili masaža...hmmm...pritiskanje određenih mjesta na glavi...valjda...zna li netko?
Children resist a return to the burning times,
People be wise to the power of their lies,
Be not fooled as those who were fooled before,
Children, oh children, be free, be wild!
(inkubus sukkubus)
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

wilko wrote:hhihihi...i ja imam probleme s glavoboljom. ali, mislim da pozitivna energija i valovi neće puno pomoći. treba postojati neka biljka, ili masaža...hmmm...pritiskanje određenih mjesta na glavi...valjda...zna li netko?
Da li je ikome od vas palo na pamet da ode liječniku? Postoje razne vrste glavobolja i razni uzroci. O tome dali glavobolju uzrokuju problemi s vratnom kralježnicom, tlakom, sinusima, želucem (da i on može uzrokovati glavobolju i to finu)....ovisi što i kako poduzeti - vježbe, prehrana, biljke, lijekovi, masaže, kombinacije navedenog...
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Glavobolja može nastat i manjka energije. (koji može nastat zbog štitova) pa je potrebno napraviti uvlačenje energije, tek kad dovoljno energije skupiš, glavobolja će prestat.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

tallamasca wrote:Glavobolja može nastat i manjka energije. (koji može nastat zbog štitova) pa je potrebno napraviti uvlačenje energije, tek kad dovoljno energije skupiš, glavobolja će prestat.
Kakvi su ti to štitovi da ih nosiš uokolo i da izazivaju glavobolju, viteški oklop neki, ili teški zimski kaput?
Glavobolja je znak da nešto u tijelu ne funkcionira najbolje. Glavobolja će u ovom slučaju nestati ako se dobro napapaš - uneseš potrebnu energiju tijelu, (jer tijelo ne živi od sunčeve energije) pa malo prilegneš..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply