Čarolija za uklanjanje glavobolje...

Gost
Dežurni slastičar
Kontakt:

sub pro 29, 2007 6:19 pm

tallamasca je napisao/la:Kafetin, Plivadon, Lupocet, Andol ... ima ih ... pa birajte tablete koje ćete.
Zapravo MaGick, ili samo Gick, Aspirin ti je najprirodniji ekstrakt vrbine kore i proizvodi ga njemački Bayer.
A sve ove naše tablete koje je tallamasta nabrojala imaju to što ti spominješ, tj. svakakvih kemikalija.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)

MaGick15

sub pro 29, 2007 7:05 pm

MaGick je... :|

I dobro... mislim da je samo ekstrakt onda ne bi došao kao tablete nego kao prašak ili tekučina stoga ipak ima nečega...

Eagles
Kontakt:

sub pro 29, 2007 11:47 pm

A jbg..

Jedna od nuspojava je trenutna smrt, pa ako se javi, kontaktiraj obližnjeg liječnika ili ljekarnika.

tallamasca

pon pro 31, 2007 3:51 pm

ma što god napravio bitno da ima učinak da glavobolja prestane. A sad hoće li ostat pri tom bez nje ... nema veze nabavit ćemo mu drugu :D (šala mala)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"

emina
Site Admin
Kontakt:

pon pro 31, 2007 4:11 pm

Možemo mi trenutno tijelo prevariti gutajući svašta, ali to ne riješava bit problema.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

Eagles
Kontakt:

pon pro 31, 2007 5:34 pm

Ma ja iam te kronične glavobolje, nema uzroka i nema načina da prestanu. Neurologinja niš nije skužila. Našo sam na internetu da uzrok takvim glavoboljama može bit da mozak pritišče leđnu moždinu, što kod nekih uzrokuje slabije, kod nekih jače glavobolje.

marty

sri sij 02, 2008 8:06 pm

Moje pitanje se ne odnosi uz glavobolju, želm se rješiti jedne osobe koja me ubija psihički, a to je moja šefica, ima li tko kakvu dobru, djelotvornu i dugotrajnu metodu, jer mi ženska zbilja diže tlak čim je ugledam na vratima ureda.

Baphomet
Kontakt:

sri sij 02, 2008 8:24 pm

marty je napisao/la:Moje pitanje se ne odnosi uz glavobolju, želm se rješiti jedne osobe koja me ubija psihički, a to je moja šefica, ima li tko kakvu dobru, djelotvornu i dugotrajnu metodu, jer mi ženska zbilja diže tlak čim je ugledam na vratima ureda.
Najdjelotvornija metoda je čarolija za novi posao.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.

kolli

ned pro 28, 2008 2:12 pm

Moje glavobolje se redovno javljaju kada se od srca i jako smijem, kada stres nestane, kada sam u gužvi...
Nema lijeka, nema ni vidljivog uzroka, sjebana mi psiha najvjerojatnije... :roll:

Odgovorite
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.