Čarolija za uklanjanje glavobolje...

User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

tallamasca wrote:Kafetin, Plivadon, Lupocet, Andol ... ima ih ... pa birajte tablete koje ćete.
Zapravo MaGick, ili samo Gick, Aspirin ti je najprirodniji ekstrakt vrbine kore i proizvodi ga njemački Bayer.
A sve ove naše tablete koje je tallamasta nabrojala imaju to što ti spominješ, tj. svakakvih kemikalija.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
MaGick15
Posts: 51
Joined: Fri Dec 28, 2007 4:43 pm
Location: Zagreb

MaGick je... :|

I dobro... mislim da je samo ekstrakt onda ne bi došao kao tablete nego kao prašak ili tekučina stoga ipak ima nečega...
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

A jbg..

Jedna od nuspojava je trenutna smrt, pa ako se javi, kontaktiraj obližnjeg liječnika ili ljekarnika.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ma što god napravio bitno da ima učinak da glavobolja prestane. A sad hoće li ostat pri tom bez nje ... nema veze nabavit ćemo mu drugu :D (šala mala)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Možemo mi trenutno tijelo prevariti gutajući svašta, ali to ne riješava bit problema.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ma ja iam te kronične glavobolje, nema uzroka i nema načina da prestanu. Neurologinja niš nije skužila. Našo sam na internetu da uzrok takvim glavoboljama može bit da mozak pritišče leđnu moždinu, što kod nekih uzrokuje slabije, kod nekih jače glavobolje.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Moje pitanje se ne odnosi uz glavobolju, želm se rješiti jedne osobe koja me ubija psihički, a to je moja šefica, ima li tko kakvu dobru, djelotvornu i dugotrajnu metodu, jer mi ženska zbilja diže tlak čim je ugledam na vratima ureda.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

marty wrote:Moje pitanje se ne odnosi uz glavobolju, želm se rješiti jedne osobe koja me ubija psihički, a to je moja šefica, ima li tko kakvu dobru, djelotvornu i dugotrajnu metodu, jer mi ženska zbilja diže tlak čim je ugledam na vratima ureda.
Najdjelotvornija metoda je čarolija za novi posao.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
kolli
Posts: 15
Joined: Sun Dec 28, 2008 12:29 am
Location: postojana

Moje glavobolje se redovno javljaju kada se od srca i jako smijem, kada stres nestane, kada sam u gužvi...
Nema lijeka, nema ni vidljivog uzroka, sjebana mi psiha najvjerojatnije... :roll:
Post Reply