Pirokineza

Post Reply
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Pirokineza je sposobnost kontroliranja elementa vatre. Pirokineza moze biti urodena kod nekih ljudi-pa oni od rođenja mogu kontrolirati vatru. Svi ljudi imaju tu sposobnost samo su je tijekom tehnoloskog napretka zaboravili koristiti.

VIŠE IMATE NA OVOJ STRANICI -http://demonic_angelt.mojblog.hr/
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja se trenutno baziram na materijaliziranje (ispravite me ako sam krivo napisala) vatre. :D
Do toga polako dolazim.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

adonis malo si fulao...pirokineza je sposobnost psihe ljudi da se stope s nekim elementom.... ima malo podražaja, to jest pojačava ju telekinetička snaga uma.... dakle, jakooo teško izvediva stvar, prije češ, frende, pomaknut kamion jednostavnom željom :| nažalost

vidim da tu mlađa ekipa stalno piše o stvarima koje baš i nisu za njih, onom, pirokineza nije ni za mene, ni za tebe tallamasca.... kamoli za mlađahne virtuoze ovdje :lol:
radije se vi mlađi malo pozabavite vizualizacijom i meditacijom....
nije ovo film, i nije da vam se nemože ništa desiti....
ovo je znanost koja preteće sve ostale, i samim time se ne stjeće lako i bez mukotrpnog rada, a većina če ovdje odustati...
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

hm da, kako ohrabrujuće :lol: :lol: :lol:
dugačka je ruka masonska.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Inače ako pri nekom ritualu ne možeš nikako oslobodit element, nožem se oko trbuha (ne znam točno mjesto) prerežeš. Ali ne bih to preporučila jer do kraja rituala možeš i 5 puta iskrvarit pa ne pokušavajte to.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Neznam malo sam surfao po internetu i naišao na to
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

tallamasca wrote:Inače ako pri nekom ritualu ne možeš nikako oslobodit element, nožem se oko trbuha (ne znam točno mjesto) prerežeš. Ali ne bih to preporučila jer do kraja rituala možeš i 5 puta iskrvarit pa ne pokušavajte to.
Aha.. Dakle, ja bi trebo krepat kao žrtva u ritualu il..? :roll:

...a s obzirom da iam izrazitu potrebu pljuvat po demončiću koji piše ono sranj, pardon, onaj blog, prilažem sljedeće:

"Dakle, kao sto mnogi znate ,krscani smatraju da zli ljudi nakon smrti odlaze u Pakao i da ih Lucifer i Demoni tamo muce cijelu vjecnost. Takoder smatraju Lucifera i njegove Demone zlima. Kada malo bolje razmislite ovo uopce nema smisla. Zasto bi, kako to vec krscani smatraju, Lucifer i njegovi Demoni mucili zle ljude, ako su i oni sami zli?? Zar nebi onda oni trebali sklopiti kao neki savez protiv Jahvea,kojeg krscani smatraju dobrim bogom?? To je samo jedna od kontradikcija. Evo samo jos jedne: Lucifer=donositelj svijetla. Svijetlo=Dobro--->Lucifer=Zlo?? To su dvije gluposti koje bi svi trebali biti u stanju shvatiti.

Lucifer ni Demoni nisu zli, niti nekog muce ili neznam sto. Oni nas uce kako biti bolji, snazniji, kako se pribliziti bozanstvu.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Moram te razočarati, ali ovdje neće biti govora o demonima niti luciferu i mase razloga.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Eagles wrote:
tallamasca wrote:Inače ako pri nekom ritualu ne možeš nikako oslobodit element, nožem se oko trbuha (ne znam točno mjesto) prerežeš. Ali ne bih to preporučila jer do kraja rituala možeš i 5 puta iskrvarit pa ne pokušavajte to.
Aha.. Dakle, ja bi trebo krepat kao žrtva u ritualu il..? :roll:
Ne kažem da bi trebao krepat kao žrtva u ritualu. nego sam rekla da postoji i to ali da ne bih nikome preporučila da to radi. ;)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply