Photo: Alien na Marsu - NASA

admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

igra svjetla/sjene, ili?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

eventualno bi mogla biti nekakva skulptura, ali živo biće nikako.

Naravno ako uzmemo da su uopće došli na mars.
Znamo da su prvi snimci s Neil Armstrongom lažirani, i da su snimani negdje u nevadi.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Slabo mi gledate BBC dokumentarce

Ima svašta tamo - piramida primjerice ko i kod nas, a ovo je definitivno kipić...
A postoji teorija da su te piramide građene po određenim silnicama - sve vode Stonhengeu gdje se zapravo trebala akumulirati energija za napajanje NLO-a. Malo mi nevjerojatno da su se tolko mučili sa gradnjom tih građevina samo da bi slavili boga sunca....A nisu poznavali ni kotač :mrgreen:
Pa onda postoji teorija da ima života na Siriosu (mislim bar da je taj u pitanju) i da su nam malo modificiranjem (ili kako ga nazivaju lifting) pomogli u evoluciji.

Admin daj link...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja isto mislim da je ovo kipić, jer premirno i u preumjetnom položaju stoji.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Gost wrote: Znamo da su prvi snimci s Neil Armstrongom lažirani, i da su snimani negdje u nevadi.
Da, a svijetom vladaju podmukli gušteri. :)

Što se tiče Marsovca, ta prikaza djeluje humanoidno pa je sasvim normalno da nam se čini kao živo biće. Nema nikakve garancije da bi stvarni svemirci trebali izgledati ni približno slično nama.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

A možda im se opet u Nevadi omaklo, pa su uslikali i ono što nisu trebali :D
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
lucky
Posts: 3
Joined: Sat Mar 15, 2008 5:00 pm

Ovo na marsu mi izgleda kao kip, ali i ako jest kako je dospio tamo? Netko ga je morao napraviti i postaviti tamo?! Tko? Izvanzemaljci? Marsovci? :shock: :shock: :shock:
Ako malo bolje proucimo povijest, bar onu nama poznatu, vidit cemo da postoji puno dokaza o kontaktima sa izvanzemaljcima. Jos je pracovjek na zidovima pecina crtao nlo-e, a i danas postoje mnogi vidioci i mnoge fotografije.
Nasa je vjerojatno namjerno objavila te fotografije jer najbolje je cuvati tajnu u javnosti. Svi znaju za nju, ali nisu sigurni. :geek:
A mozda su slikali moju buducu punicu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

tallamasca wrote:Ja isto mislim da je ovo kipić, jer premirno i u preumjetnom položaju stoji.
meni izgleda ko neka pijana žena koja pokušava ustati :lol: :lol:

ps. sve se da napraviti u photoshopu, pa i marsovci ;)
Post Reply