Photo: Alien na Marsu - NASA

admin
Site Admin

sri sij 23, 2008 10:34 am

igra svjetla/sjene, ili?
Nemate dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Gost
Dežurni slastičar
Kontakt:

sri sij 23, 2008 10:50 am

eventualno bi mogla biti nekakva skulptura, ali živo biće nikako.

Naravno ako uzmemo da su uopće došli na mars.
Znamo da su prvi snimci s Neil Armstrongom lažirani, i da su snimani negdje u nevadi.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)

emina
Site Admin
Kontakt:

sri sij 23, 2008 12:31 pm

Slabo mi gledate BBC dokumentarce

Ima svašta tamo - piramida primjerice ko i kod nas, a ovo je definitivno kipić...
A postoji teorija da su te piramide građene po određenim silnicama - sve vode Stonhengeu gdje se zapravo trebala akumulirati energija za napajanje NLO-a. Malo mi nevjerojatno da su se tolko mučili sa gradnjom tih građevina samo da bi slavili boga sunca....A nisu poznavali ni kotač :mrgreen:
Pa onda postoji teorija da ima života na Siriosu (mislim bar da je taj u pitanju) i da su nam malo modificiranjem (ili kako ga nazivaju lifting) pomogli u evoluciji.

Admin daj link...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

tallamasca

sri sij 23, 2008 5:02 pm

Ja isto mislim da je ovo kipić, jer premirno i u preumjetnom položaju stoji.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"

CousinDeth
Kontakt:

čet sij 24, 2008 12:16 pm

Gost je napisao/la: Znamo da su prvi snimci s Neil Armstrongom lažirani, i da su snimani negdje u nevadi.
Da, a svijetom vladaju podmukli gušteri. :)

Što se tiče Marsovca, ta prikaza djeluje humanoidno pa je sasvim normalno da nam se čini kao živo biće. Nema nikakve garancije da bi stvarni svemirci trebali izgledati ni približno slično nama.

Gost
Dežurni slastičar
Kontakt:

čet sij 24, 2008 5:30 pm

A možda im se opet u Nevadi omaklo, pa su uslikali i ono što nisu trebali :D
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)

emina
Site Admin
Kontakt:

čet ožu 20, 2008 2:41 pm

Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.

emina
Site Admin
Kontakt:

čet ožu 20, 2008 2:46 pm

lucky

sub ožu 22, 2008 3:34 pm

Ovo na marsu mi izgleda kao kip, ali i ako jest kako je dospio tamo? Netko ga je morao napraviti i postaviti tamo?! Tko? Izvanzemaljci? Marsovci? :shock: :shock: :shock:
Ako malo bolje proucimo povijest, bar onu nama poznatu, vidit cemo da postoji puno dokaza o kontaktima sa izvanzemaljcima. Jos je pracovjek na zidovima pecina crtao nlo-e, a i danas postoje mnogi vidioci i mnoge fotografije.
Nasa je vjerojatno namjerno objavila te fotografije jer najbolje je cuvati tajnu u javnosti. Svi znaju za nju, ali nisu sigurni. :geek:
A mozda su slikali moju buducu punicu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

carolina

ned ožu 30, 2008 1:38 am

tallamasca je napisao/la:Ja isto mislim da je ovo kipić, jer premirno i u preumjetnom položaju stoji.
meni izgleda ko neka pijana žena koja pokušava ustati :lol: :lol:

ps. sve se da napraviti u photoshopu, pa i marsovci ;)

Odgovorite
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.