Ima li zainteresiranih + isprika za kašnjenje

admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

Iako ovo nije dio "magije", postoje li zainteresirani i za ovaj dio foruma?
Trebamo / želimo li ga uopce na istom site-u?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Želimo, mogli bi samo to strpat u neku novu kategoriju.. New age recimo - vanzemaljci, ajuveda...
mm, samo da dodam... Svima kojima sam obečala pogledati u karte, nek se još malo strpe... Vjerojatno ću sutra...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Da, trebali bi forum za stvari nevezane uz magiju. Podforum na temu "New age" bio bi super. Ja dobrovoljno otvaram temu u kojoj uspoređujem Toma Kruza sa slonovskim buahahagovancembuahaha.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Mogli bi napraviti podforum u kojem ćemo moć napraviti teme ne vezane za magiju...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ipak će ovo da bude striktno okultni forum...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Iskreno ovaj dio foruma što se mene tiče možete slobodno izbrisati i stavit u neki drugi dio foruma. Isto to možete učiniti sa više od poa ovog foruma zato što ima dijelova na forumu koja se obilaze i postaju ali nema veze s vezom i silazi se s teme.
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

admin wrote:Iako ovo nije dio "magije", postoje li zainteresirani i za ovaj dio foruma?
Trebamo / želimo li ga uopce na istom site-u?

Evo meni se sviđa ovaj forum - jedino mi naziv ne odgovara UFO i zavjere - dakle ovo "zavjere" treba mjenjat .... Možda dodat UFO I Tajne Svemira (da možda sam naziv ljude asocira na nešto tajnovito iliti magijsko) ...
Što se tiče ove teme vidim da i nema neko mjesto te da je smještena tamo dolje kod Novosti, Prijedloga i kritika - da dalje ne duljim mozete je smjestit kod mene u forumu (OKULTNA UČENJA, DUHOVNOST, FILOZOFIJA - područje Ostalo moderatori) da sve skupa ovako izgleda:

---------------------------------------------------------------------
OKULTNA UČENJA, DUHOVNOST, FILOZOFIJA,( UFO ) ----- >Promjena
Paranormalno i mistika
Tajna učenja
Paganska duhovnost i filozofija
(UFO i tajne svemira) ----------------------------------------- >Promjena
---------------------------------------------------------------------


Ako se još tko slaže od kolega moderatora te naravno kolega admin - možemo to riješit po kratkom postupku, jer smatram da bi bila šteta odbacit ovu uvjek aktualnu temu koja nudi pregršt zanimljivih stvari i u kojoj sam naziv pobuđuje na nešto zagonetno, zanimljivo te naposljetku poučno ... :?:
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

A gdje su vam zavjere onda?
Uostalom kakve veze ima UFO sa tajnama svemira. Baš nikakve. UFO je više vezan za zavjere, kaj niste gledali Muldera i Scully?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

Gost wrote:A gdje su vam zavjere onda?
Uostalom kakve veze ima UFO sa tajnama svemira. Baš nikakve. UFO je više vezan za zavjere, kaj niste gledali Muldera i Scully?
Ajde da ne cmizdriš dalje stavit čemo UFO + Tajne svemira
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

moj prijedlog je da se taj dio foruma zove PIRAMIDA ZAVJERE
negdje sam čito da je imenovanje demona način da ga se razoruža
sličan princip je i ovdje čini mi se da piramida najbolje identificira zajveru
a kako stvari stoje unutar piramide najbolje znaju oni gore, a ovi dole misle da znaju, dok ovi izvan piramide nemaju blage veze šta se dešava, i cijela ova priča im nema nikakvog smisla
što se tiče ufo i zavjere.postoji ogromna veza.
najbolji dokaz za ovu cijelu priču po mome mišlenju jest govor od jhk-a o tajnim društvima

možda ova slika piramide koju sam ponudio nije baš neko remek djelo ali je zato odličan početak.
Image

pretpostavljam da je onaj odignuti kamen bilderberg grupa ili čak ovi reptili (ufo) ili neki mix toga dvoje.
dugačka je ruka masonska.
Post Reply