Regresija

mystical_virgin
Posts: 15
Joined: Fri Sep 11, 2009 5:54 pm

Zanimljiva tema. Razmisljam intenzivno o upustanju u regresiju jer puno stvari koje sam isprobala nisu imale efekta. Vec se dugi niz godina susrecem s razlicitim strahovima, konstantan je strah od vode, panican... I koliko god se pokusavala suociti s njime, uvijek me vrati na staro. Drugi je strah od gubitaka bliskih ljudi, zbog cega razvijam gotovo ovisnicki odnos s boljom polovicom, sto nikako nije dobro, ali tako se tesko kontroliram, a nikada mi tako nije bilo prije. Luda sam vise od svega, panicno se bojim svaki put kada ode van, na pice, bavit se sportom da se vise nece vratit, da ce se nesto dogoditi. Cas sam smirena, cas anksiozna, imam uzasne promjene raspolozenja koje sam dugo pripisivala hormonima. Izgubila jesam dosta bliskih ljudi, zadnji je bio malo veci gubitak, jako dobre prijateljice, nakon cega sam saznala za jednu osobu da je samo pitanje vremena (rak je bio u pitanju).. je li se sve to poklopilo ili se zapravo vec dugi niz godina susrecem sa strahovima u razlicitom obliku - od treme, ljubomore, nesigurnosti, posesivnosti, panicnog straha od vode i panicnog straha da cu izgubiti dragog, iako zivimo zajedno i nemam temelja jer stvarno puno vremena provodimo zajedno. Probala sam s meditacijom, pozitivnim razmisljanjem, autosugestijom, razl. duhovnom i psiholoskom literaturom, cak sam bila na par razgovora s psihologom, ali nista mi nije pomoglo.
Nema dugo sam otisla na jedno predavanje o proslim zivotima i jako me zaintrigiralo. Pomalo me strah, ali imam osjecaj da mi je to mozda jos jedna ako ne i zadnja prilika da vidim u cemu je problem.
Proucavanjem svoje natalne karte, zanimljiv je jedan aspekt prema kojemu bih trebala ovaj zivot nauciti zivjeti neovisno o drugima, na neki nacin ''sama'', upravo me zato i zaintrigirala ova tema.
Voljela bih saznati u cemu je problem, neke slike imam, neka sjecanja imam, ali imam i takoder bujnu mastu pa vise ne znam razlikovati sto je pravo, sto je krivo iliti masta.
Post Reply