religija i shizofrenija

User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

pa bipolarnio poremecaj kad osoba stalno mijenja osjećaje, raspoloženje, mišljenje, itd. svako malo. stalno prelazi iz jedne krajnosti u drugu. čas te voli čas te mrzi...
Last edited by tallamasca on Fri Mar 27, 2009 12:22 pm, edited 1 time in total.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Mislio sam u kojem kontekstu ga tu spominjes :)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

p kad pogledas malo bolje nije bas jednostavno u jednom trenu nekoga iskreo volit, a drugom ga mrzit iz dna duše... mislim da i tu leži ešto mistično...

i naravno autisti....
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Moram bit iskren i rec da uopce ne kuzim poantu :?
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

tallamasca wrote:pa bipolarnio poremecaj kad osoba stalno mijenja osjećaje, raspoloženje, mišljenje, itd. svako malo. stalno prelazi iz jedne krajnosti u drugu. čas te voli čas te mrzi...
A moja talla onda ova je zenska koju znan je sizofrenicna jer ona nonstop minja misljenje i cista mira se pocne na nekog derat, ali vidi se i na njoj da nije bas zdrava.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

gle ja nisam proucavala psihicke bolesti da mogu govoriti o sustini bolesti i dublje ulazit u tematiku. ali neke opce podatke znan.

Sto se tice bipolarnog poremecaja, mislim da tu ima jos simptoma, da to nije samo minjanje misljenja, osjecaja, raspolozenja svako malo.

a toj zenskoj poruci da se naruci kod psihijatra, mozda joj pomogne...

Od ocuha mi kcer (iz njegovog prvog braka) je shizofrenicarka, sklona samoubojstvu i slicno... to su uzasne scene s njom.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply