Snaga uma

Post Reply
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Postoje li neke meditacije ili sto da nasa energija uma poraste?
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

Meditacijama se samo čisti um od suvišnih misli koje nam mogu samo naškoditi. U tvome naslovu stoji SNAGA UMA. Ukoliko raščistiš svoj um/razum od "glupih" stvari, naravno da ćeš imati više vremena i mogućnosti da preispitaš što je dobro za tebe a što ne. Snaga uma se manifestoju kroz različite situacije. Jedna od najčešćih pojava je to tzv. treće oko. Nauka je dokazala da postoji mogućnost pojave trećeg oka, koje se može razviti, bili mi toga svjesni ili ne. Baš sam nedavno čitao neke internet forume o magiji. I tamo nailazim na ovakve stvari:
- Ej ljudi, danas sam uspio otkriti svoje treće oko! Uspio sam ga istrenirati.
- Ma daj molim te! Od kada je imam svoje treće oko! Pa ti nisi postojao kad sam ja predviđala stvari.
- Eh, nije to ništa. Ja pomoću svog trećeg oka komuniciram sa svojim anđelom čuvarom.
- A šta na to kaže tvoj psihijatar???........

Stvarno sam ostao bez riječi. Pa kad bi tako bilo, onda bi svako mogao proricati sudbinu, a to je prosto nemoguće. Ah, da. Da spomenem da se to naziva trećim okom zbog toga što se taj dio mozga ,koji se kod ljudi koji imaju mogućnost proricanja spojio od jedne na drugu stranu, nalazi na sredini čela, pa samim time čini/obrazuje TREĆE OKO! :D ;)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Snaga uma je jedna predivna stvar, koju ako znas i mozes iskorstiti, moze donijeti puno lijepih stvari, ali kao sto sam rekla samo ako znas kako i ako mozes :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ne u 'rvackoj. U 'rvackoj inteligentni ne uspijevaju.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Rofl!

Uspijevaju ;)
Samo treba znat kako iskoristiti ono što znaš i možeš 8-)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply