Emocionalna vidovitost

User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

znam da je glup naslov ali neznam kako bi ga drukčije formulirala... znam šta znači pojam vidovitosti ali meni se dešava nešto slično ali bez jasnih vizija.. često puta znam osjetit neki događaj koji me emocijalno jako potrese.. inače imam neznam, ni kako bi to nazvala da ne zvuči glupo ali recimo da osječam intezivno tuđe osječaje i dobre i loše.. ima li tko sličnih iskustava da podijeli samnom..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Desavalo se meni par puta da osjecam tudu bol i zalost, ili kad sam nervozna da sam nervoznija nego sto bi trebalo, ali sad u zadnje vrijeme ne.Ja to zovem empatijom osjetiti tudje emocije.
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

meni se javlja jedna grozna vizija u kojoj mi je sve u magli ali osječaji su grozno intezivni tako sa svaki put mislim da će mi srce puknit a nakon toga osjećam olakšanje i neku vrstu apatije...
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

mozda bi dobro bilo da napises sto vidis
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

evo jedna grozna vizija koja mi se često ponavlja.. odmah ću u startu reći da sam ju obradila sa psih. strane i da ima logično objašnjenje jer o psihologiji znam stvarno jako puno i ona je uzrok većine problema i zdrastvenih i općenito... ali ima tu i magije koju osjećam ali neznam kako ju definirat i kako joj pristupit..
dakle vizija.. vidim sprovod svog starijeg sina.. tj. osjećam bol.. vidim ljude maglovito,čujem crkvena zvona..čujem žamor ljudi..klečim kraj groba i plačem bez suza ni mrtva ni živa.. kad se dobro isplačem vizija prođe i ja se osječam nekako ispunjeno i smireno..
dakle sa psih. strane gledajući svaka mama strahuje za svoje dijete ali ja se ne bojim da će se njemu išta desiti jer znam da ga moja ljubav štiti od sveg zla..ali isto mi nije jasno zašto mi se to dešava..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

kada imas tu viziju?
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

nada wrote:kada imas tu viziju?
svakih 2-3 mj. .. nevezano za moj stres ili maloga.. a on je dobro..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

dolazi ti ta vizija u snu ili kada si budna?
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

nada wrote:dolazi ti ta vizija u snu ili kada si budna?
isključivo u budnom stanju..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

ja moje vizije imam kratko prije nego ce se desiti ili u snovima.

stvarno neznam ti rec o tvojoj viziji.

dali si imala neku nesrecu, imam jednu prijateljicu koja isto ima vizije i nemoze ih protumaciti. stvar je u tome da ju je bivsi muz tukao i da je zavrsila u bolnici gdje su se borili da joj spase zivot i od onda ima te vizije, sto znaci da ih je dobila a da jos nije spremna za njih.

ovdje ima iskusniji pa se nadam da ceti pomoci.
Post Reply