Nestale osobe

User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

Zanima me dali postoji neki način pronači nekoga putem magije...tražim već godinama jednu osobu i probala sam na sve načine.... policija, crkva, crveni križ...ništa..opet sam na početku..
dali postoji način da se možda locira energija (duša) te osobe i kako... vjerujem da postoji način ali neznam odakle i kako krenit... pa ako na ovom mrtvom forumu ima koja informirana duša molim za pomoć tj. za savjet..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ja mislim da je to moguce, mislim da postoje osobe koje se bave sa tima samo ih je tesko naci, ja nazalost ne zna nikog ko se bavi se tim i ko bi mogao da ti pomogne.
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

little wich wrote:Ja mislim da je to moguce, mislim da postoje osobe koje se bave sa tima samo ih je tesko naci, ja nazalost ne zna nikog ko se bavi se tim i ko bi mogao da ti pomogne.
pretpostavljam da bi to možda mogla vidovita osoba ali kako si rekla teško ih je naći.. ima na svakom koraku "vidovitih milana" ali pravih... hm..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

pa da pravih je malo, pravi se nece reklamirat i uzimati ljudima pare preko tva ostalih medija.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ja mislim da bi mogma vidovita osoba,ali neka koja je stvarno vidovita.
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

pitanje je kako pronaći vidovitu osobu... možda bi i tarot moga nešto pokazat..
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Miriam wrote:pitanje je kako pronaći vidovitu osobu... možda bi i tarot moga nešto pokazat..
Nažalost, nećete nači takve ljude, ali mislim da postoji način da kontrolises ljude dok spavaju ako to moze pomoci u ovom slucaju, ali naravno, to je druga tema
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

sto bi htijela znati, nemogu ti obecati da cu to rijesti slijedeca 2 do 3 mjeseca ali trebala bi znati koga trazis da mogu pitati duhovni svijet
User avatar
Miriam
Posts: 66
Joined: Tue May 22, 2012 1:23 pm
Location: Split

nada wrote:sto bi htijela znati, nemogu ti obecati da cu to rijesti slijedeca 2 do 3 mjeseca ali trebala bi znati koga trazis da mogu pitati duhovni svijet
mogu li poslat PM da ipak ne iznosim javno sve..... ?
Non quia difficilia sunt non audemus, sed quia non audemus difficilia sunt.
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

mozes mi poslati, ako sto prije saznam javiti cu ti sa pn
Post Reply