da li me to [posjecuju duhovi?

Post Reply
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Po s drugi put mi se desava da u kuci osjetim nalet hladne s energije kad mi je u kuc toplo tako mi se sinoc negdje oko 11 sati desilo u mojoj sobi.Zanima me da li je moguce da me posjecujeu duh majkinog pokojnog oca koji je poginuo odavno u saobracajnoj nesreci kad je moja majka bila veoma mala imala je oko 7 ili 8 godina. bila bi zahvalna na odgovoru cveoma.
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Pa nemora bit dusa cak je i malo vjerovatno da je predpostavljam da je entitet ali ti nemogu reci sa sigurnoscu jer se jos s tim bicem nisam susrel.
Nebi ti predlozi razgovor sa tim stvorenjem ali opet ako ne razgovaras onda nemozes saznat a ako nisi na dosta visokoj razini da vidis razliku.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

ne znam jer mislim da nisam na velsokom nivou toliko da bi mogla stupit u kontakt sa tim stvorenjem, m nikada nisam ni pokusavala jer nemam puno iskustva pa da se nesto ne zabrlja jer kad su takve stvari u pitanju treba paziti sto se radi. Sto mislis pod ovim entitet?Na sto konkretno mislis? Hvala na odgovoru. :)
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Pa entiteti su ti stvorenja koja zive u spiritualnom svijetu znaci mogu kroz zidove itd. A nznm na sta bi mislio jer ako je to entitet moze biti bilo sta.
Stavi neku magisku zastitu na sebe i bude dobro.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

ok hvala , mada sam primjetila da mi je bolje tj kao da odu kad stavim brojanivciu ne sebe koja je iz manastira Ostroga, ai inace ja sam rodjena na Sv.Vasilija Ostroskog,hvala na odgovru a pokusat cu da nabavim neku magijsku zastitu.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Atmosferske promjene, fluktuacije u elektromagnetskim zracenjima, itd. mogu biti uzrok toga...
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

pa moze bit i to ne znam kako se toga nisam sjetrila a svasta moze bit a izmedju ostalog i to sto si naveo. Hvala na odgovoru.
Post Reply