Macke & duhovi, astralna bica...

User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Poznato je da macke vide takve stvari (duhove, entitete, astralna bica... etc.). Ima tko kakvih iskustava s tim, odnosno ono sto bi me vise zanimalo.. ima li nacina za saznati sto vide?

Moja macka redovito kod sestre u sobi nesto vidi po zidovima i po elektricnim kablovima... (i tako plasi sestru).. kod mene u sobi je smao dva puta bio takav slucaj..

Jednom je "nesto bilo" blizu ulaznih vrata pa nije htjela tu proc vec je skakala na stol s vrata i natrag.. i bojala se tog mjesta... proslo je za dva dana..

A drugi put je po noci setala po rubu mog kreveta i nesto po podu "pratila".. uopce nije spavala vec je po cijelu noc prosjedila kraj mene na krevetu.. imao sam dojam da me cuva.. i tako je tri dana, dok nisam ocistio sobu pa je i to proslo....

Imate kakva iskustva s mackama? :)
User avatar
mesecev_prsten
Posts: 36
Joined: Thu May 15, 2008 5:19 pm
Location: Between the shadows

Sacreus wrote: .. uopce nije spavala vec je po cijelu noc prosjedila kraj mene na krevetu.. imao sam dojam da me cuva.. i tako je tri dana, dok nisam ocistio sobu pa je i to proslo....
...slican slucaj kao kod mene ...slicno se ponasala medjutim kad sam ocistila sobu proslo je... zanimljivo jako ...i cudno...ja sam isto uverena u to da macke vide nesto..
All of my dreams always find me far beyond these fake fluorescent skies
User avatar
pandora
Posts: 2
Joined: Sat Sep 13, 2008 5:49 pm

i ja se isto slažem da vide nešto. i moj mačak se neki put ponaša čudno. jedanputa je došao do vrata moje sobe i stao njuškati ih i mjaukati. i pustim ga unutra a sve njuška po podu i sjedne kraj mog kreveta i gleda gore. a prije bi uvjek skočio a sad je samo sjedio i promatrao nešto :shock: :?
magla
Posts: 3
Joined: Wed Feb 20, 2008 8:50 pm

moram da odgovorim na ovo

ja nemam mačku ali moja komsinica ima mačka, koji je jako volio moju baku dolazio je kod nje, baka ga je hranila i baka mi se razboli i u bolnicu za par dana umre.I mi sad u kuci sedimo, upaljena svjeća obred neznam koji je, ja mislim da je trećina(treci dan posle smrti), kad uleti macan kroz prozor i dođe kod svjeće leži i mjauče i mjauče neprestaje mjakuko je jedno pola sata i iskoči kroz prozor i ode
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

pandora wrote:i moj mačak se neki put ponaša čudno. jedanputa je došao do vrata moje sobe i stao njuškati ih i mjaukati. i pustim ga unutra a sve njuška po podu i sjedne kraj mog kreveta i gleda gore.
Samo je nanjušio mačku koja se tjera :lol: 8-) Pretpostavljam da je sljedeći dan izrazito smrdio.

Imao sam tri mačke i nisu se ponašale tako, dok je moj prvi pas ponekad lajala ni na šta.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ja nemam macku al mi cesto "duhovi" dolaze u posjetu... nakon nekog vremena sam se navikla....
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

ja imam bas jeziva iskstva sa mackama i zbog toga ih nesto bas i ne volim... :? pre bi me svako jutro napadala neka macka,pa bih je nekako jedva zaobilazila,a poslednjih dva meseca primetila sam kako se kasno u noc na ulici,ispred moje kuce okuplja gomila macaka,gde je tradicija da me jedna narandzasta stalno prati,a ona sto bi me jutrom napadala stoji nepomicno na zidu koji povezuje moju kucu sa komsijinom. Izgleda jako jezivo,pogotovo zvukovi koje one ispustaju,pa sam htela da vas pitam zna li neko sta bi to trebalo da znaci,jer mi ne deluje dobro.... :(
Heart broken beyond repair.
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

moj mačak je, pretpostavljam, sada duh i ne bi mi smetalo da me posijeti koji put :)


a čuj, sigurno postoje i racionalna i iracionalna mogućnost :)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

a po tvom misljenju to su?
:)
Heart broken beyond repair.
lilly
Posts: 2
Joined: Tue Jul 28, 2009 10:21 am

daj... ja sam imala mačka.... i isto je tak me "čuval".
no onda je jednom nestao i od sada skoro svaku noć
netko grebe po vratima a kad dojdemo do vrata nikad
nema nikoga...
on je odlutao prije 4 godine, a pošto je već imao 5 godina pretpostavljam
da je već preminuo :cry: , no to se i dalje događa.
onak spoooky... :o
Post Reply