Vidovnjakinja

User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

beppa wrote:Eto da se pohvalim nasla sam covjeka koji je vidovnjak i mogu vam reci to je to! Ne zelim ga reklamirati jer ni on sam sebe ne reklamira, ali mogu vam reci da se sve razno razne vidovnjakinje Vere, Nere....Pere i sta ja znam kakve jos se ne reklamiraju...mogu sakriti od ovog skromnog covjeka!
Mene baš zanima tko je taj. :!:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
beppa
Posts: 14
Joined: Tue Mar 18, 2008 10:12 pm

Nije rekao sta ce mi se dogoditi u buducnosti jer buducnost je relativna i moze se svasta promjeniti.....ali je tocno ispricao situaciju u kojoj se sad nalazim i sta je dovelo do nje, bez da me ista pitao!
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

e vidiš to je ok. oni koji prije sve živo preispitaju meni su smiješni.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

beppa wrote:Nije rekao sta ce mi se dogoditi u buducnosti jer buducnost je relativna i moze se svasta promjeniti.....ali je tocno ispricao situaciju u kojoj se sad nalazim i sta je dovelo do nje, bez da me ista pitao!
Onda nije vidovnjak i ne vidim razloga zasto dati nekom novac da ti isprica nesto sto ti se vec desilo.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
beppa
Posts: 14
Joined: Tue Mar 18, 2008 10:12 pm

Cuj ako pricamo o problemu...i on meni isprica koji je problem i nadjemo mogucnost kako ga rjesiti onda je ok! A prica o tome da cu se ja ozeniti i imati dvoje djece...i biti bogata za pet godina...jer su moji sretni brojevi ti i ti za mene nije vidovnjastvo!
Svako je krojac svoje srece...a ljudi koji su vidoviti ti mogu pomoci da te usmjere na pravi put!
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

beppa wrote:Cuj ako pricamo o problemu...i on meni isprica koji je problem i nadjemo mogucnost kako ga rjesiti onda je ok! A prica o tome da cu se ja ozeniti i imati dvoje djece...i biti bogata za pet godina...jer su moji sretni brojevi ti i ti za mene nije vidovnjastvo!
Svako je krojac svoje srece...a ljudi koji su vidoviti ti mogu pomoci da te usmjere na pravi put!
Da, ali to može onda svaki psiholog ili psihijatar još bolje odraditi od njega budući da puno bolje poznaje ljudsku psihu. A cifra bi možda bila ista.
Nego meni sve više liči da ti ovdje suptilno reklamiraš svoga baju s kojim si oduševljena ili je pak to cijeli plan.
I nije uopće bitno da li objaviš njegovo ime ili ne, dovoljno je da ti se ljudi jave privatnom porukom i da ih pošalješ čikici.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Gost wrote:Da, ali to može onda svaki psiholog ili psihijatar još bolje odraditi od njega budući da puno bolje poznaje ljudsku psihu. A cifra bi možda bila ista.
Eto, uzeo mi Gost riječ iz usta :)

Da na počnem i o tome da takvi "vidovnjaci" na suptilan način znaju izvlačiti informacije o ljudima kroz neobavezni razgovor. Ljudska je psiha zanimljiva stvar, fascinirano će govoriti o jednoj stvari koju je pogodio a tri druge koje je fulao će jednostavno filtrirati. Čim je netko došao vidovnjaku znači da ima problema, a tu imaš 3 sigurne opcije a to su emocionalni problemi, posao ili zdravlje. Ne mo'š fulat :D

Skeptičan sam jer sam nekad posjećivao razne vidovnjake i ni jedan nije bio previse uvjerljiv.

Osobno sam za kombinaciju psihologa i astrologa.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
beppa
Posts: 14
Joined: Tue Mar 18, 2008 10:12 pm

Mislim da sam napomenula da COVJEK NE NAPLACUJE! A ja osobno sam popusila hrpu love na razne muljatore i mislim da mogu procjeniti sta valja, a sta ne!
Nemam namjeru covjeka reklamirati jer on to ne zeli, a i sam je rekao da to ne voli raditi s obzirom da mu to oduzima previse energije!

Pozdrav pametnima!
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

beppa wrote:Mislim da sam napomenula da COVJEK NE NAPLACUJE! A ja osobno sam popusila hrpu love na razne muljatore i mislim da mogu procjeniti sta valja, a sta ne!
Nemam namjeru covjeka reklamirati jer on to ne zeli, a i sam je rekao da to ne voli raditi s obzirom da mu to oduzima previse energije!

Pozdrav pametnima!
Možda ne naplačuje novcem, ali egomanija ti je zaista nevjerojatna stvar.
Osim toga ima puno vrsta naplata, npr. mazne ti energiju jer si otvorena na njega, a da ti to ne kužiš uopće.
I kakav je to vidovnjak kojem to uzima previše energije. Pravi vidovnjak sve samo zum-zum, nema tu gibitka energije ili vidi ili ne vidi. Kakvo naprezanje.
Mani se ti toga dijete.

Pozdrav malo manje pametnima :)
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
beppa
Posts: 14
Joined: Tue Mar 18, 2008 10:12 pm

Ah...da zato ja od susreta sa njim umirem od umora...hahahahaha....
U zivotu se nisam bolje osjecala i imala vise energije!

Toliko od mene...a vi gospodine svoju PREVELIKU PAMET prodajte za grdne novce ili hranite svoj PREVELIKI ego na nekom slabijem, te uzimajte energiju onom ko je otvoren prema vama, ja sam srecom davno izgradila svoj oklop kojeg nije tako lako slomiti....

I da...zato mi neki dan jedna od "velikih vidovnjakinja" poslala poruku da moram doci do nje...a druga me danas zvala da ono moze doci k meni ako treba...ako ja ne mogu doci do nje...(a do ovog covjeka sam pokusavala doci mjesecima)! E takve muzu novac i energiju...

Pozdrav od malo pametnih...

PS...nisam rekla da on gubi energiju....nego da se nece zamarati sa nebitnim stvarim...a to je jako velika razlika (ALI VI STE PREPAMETNI DA SHVATITE)!!!!!!
I za kraj od mene...imam dosta godina (ali po nekim osobama koje za sebe misle da su bogom dane malo pometi) i dosta iskustva sa raznim nadrilijecnicima i "vidovnjacima" da znam procjeniti!

I EMINA JE DOBRO REKLA...NE TREBA TRAZIT TAKVE LJUDE..ONI NADJU TEBE!
Last edited by beppa on Sat Apr 05, 2008 10:04 pm, edited 1 time in total.
Post Reply