Vidovnjakinja

beppa
Posts: 14
Joined: Tue Mar 18, 2008 10:12 pm

Ljudi vi se sigurno razumijete od mene u neke stvari pa bi vas zamolila da mi neko obajasni ovo. Danas sam bila kod "poznate vidovnjakinje Vere Cudine"!
Citala mnogo o njoj...kao vidovita, sve vidi....gleda te u oci i prica...ok, pada vidimo...
Ali kad tamo nema gospodje Vere nego neka druga gospodja isprica pricu kako gospodja vera njoj salje impulse i odgovara na moja pitanja. Ajde nesto je rekla...ispricala...i sve tako...

Ali ja trazim objasnjenje to...da "medij-vidovnjakinja" komunicira sa mnom preko neke trece osobe?? Kako je to moguce i je li to opce moguce??

Hvala Vam puno na odgovoru!
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

beppa wrote:Ljudi vi se sigurno razumijete od mene u neke stvari pa bi vas zamolila da mi neko obajasni ovo. Danas sam bila kod "poznate vidovnjakinje Vere Cudine"!
Citala mnogo o njoj...kao vidovita, sve vidi....gleda te u oci i prica...ok, pada vidimo...
Ali kad tamo nema gospodje Vere nego neka druga gospodja isprica pricu kako gospodja vera njoj salje impulse i odgovara na moja pitanja. Ajde nesto je rekla...ispricala...i sve tako...

Ali ja trazim objasnjenje to...da "medij-vidovnjakinja" komunicira sa mnom preko neke trece osobe?? Kako je to moguce i je li to opce moguce??

Hvala Vam puno na odgovoru!
Sve je moguće u Univerzumu. Moguće je i da je zemlja ravna, a da mi živimo u zabludi. Tu nije pitanje mogućnosti već stepena verovatnoće. Stepen verovatnoće da je Zemlja ravna ploča j etoliko zanemarljiv da se to ne uzima u obzir kao mogućnost. Isto tako i ovde, Da bi ti to neko odgovorio trebalo bi da poseti tu vidovnjakinju, te se na neki način uveri da li je to što ti je rekla tačno ili nije. Meni ne liči da je tačno, no ja ne mogu ništa da kažem jer stvarno ne znam. Mogu samo da kažem da sam skeptičan.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

beppa wrote:Ljudi vi se sigurno razumijete od mene u neke stvari pa bi vas zamolila da mi neko obajasni ovo. Danas sam bila kod "poznate vidovnjakinje Vere Cudine"!
Citala mnogo o njoj...kao vidovita, sve vidi....gleda te u oci i prica...ok, pada vidimo...
Ali kad tamo nema gospodje Vere nego neka druga gospodja isprica pricu kako gospodja vera njoj salje impulse i odgovara na moja pitanja. Ajde nesto je rekla...ispricala...i sve tako...

Ali ja trazim objasnjenje to...da "medij-vidovnjakinja" komunicira sa mnom preko neke trece osobe?? Kako je to moguce i je li to opce moguce??

Hvala Vam puno na odgovoru!
Ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
što je već do toga došla
a zašto si pobogu dijete uopće išla kod Vere Čudine, zapravo mani se ti vidovnjaka globalno, to su sve prevaranti.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Kolko čitam iskustva drugih ljudi po forumima što se baš te tete tiće - nula bodova.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Vecina njih je prevarantsko smeće. Ali ima ih koji nisu, ali su vrlo vrlo rijetki. Ja sam čula da postoji nekoliko u Hrvatskoj (mozda 2-3) koji nisu prevaranti ali ne znam kako doc do njih.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

nađu oni tebe ;)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
beppa
Posts: 14
Joined: Tue Mar 18, 2008 10:12 pm

ne bi rekla
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

ne bi ni j rekla. Prave vidovnjakinje se ne reklamiraju i hvale s tim.
Gledala sam na televiziji, bio je Rom kao vidovnjak, kao gost u emisiji nekoj, ne sjecam se koja je bila (nije bila "Nocna mora") Ljudi su zvali i trebalo je rec proforme datum rodenja i ime. Nista vise.

I ne znam po kojem principu je otvarao karte ali nekima je jednu, nekima 3 a nekima vise.

Zvala je neka zena i nesto je lagala. I ovaj otvarao do 9 karte i nakraju joj rekao "Nije se to dogodilo, nego to to i to.Lagali ste od pocetka."
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
beppa
Posts: 14
Joined: Tue Mar 18, 2008 10:12 pm

Eto da se pohvalim nasla sam covjeka koji je vidovnjak i mogu vam reci to je to! Ne zelim ga reklamirati jer ni on sam sebe ne reklamira, ali mogu vam reci da se sve razno razne vidovnjakinje Vere, Nere....Pere i sta ja znam kakve jos se ne reklamiraju...mogu sakriti od ovog skromnog covjeka!
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Rekao je konkretno šta će ti se desiti u budućnosti?
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply