Vidovnjakinja

Bella
Posts: 7
Joined: Mon Dec 12, 2011 3:18 pm
Location: Banja Luka

Moze li neko da mi pomogne vezano za proricanje buducnosti-koje knjige preporucujete za pocetnike? Zanima me ali niko mi ne odgovara kao da niko vise ne ulazi na ovu stranicu
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Bella wrote:Moze li neko da mi pomogne vezano za proricanje buducnosti-koje knjige preporucujete za pocetnike? Zanima me ali niko mi ne odgovara kao da niko vise ne ulazi na ovu stranicu
P ja ti preporucujem "Veciti Kalendar - Magijske veštine". Tamo imaš sve jasno objašnjeno i skraceno, pa ti posle odlucis sta ces dalje da proucavas.
Ja ti preporučujem da počneš sa čitanjem iz dlana. :)
I'm just different, but people call me crazy...
Bella
Posts: 7
Joined: Mon Dec 12, 2011 3:18 pm
Location: Banja Luka

:lol: ne znam kako da to uradim!cudne stvari mi se u poslednje vrijeme dogadjaju npr. muci me elektricitet,sta god dodirnem nakon pranja ruku kao da sam stavila prst u struju. Isto tako jedno jutro sam se probudila i poslala poruku komsinici da se spremi za bolnicu jer ce roditi,rodila je u 15h curicu. I prije su mi se dogadjale takve stvari ali tek kad sam naletila na ovu stranicu zainteresovala sam se za ovu temu. Hvala ti puno!
Razor
Posts: 7
Joined: Sun Jul 10, 2011 1:50 pm

a ko ce ti odg ako nece anngellika ona je ovdje najaktivniji clan :)
Bella
Posts: 7
Joined: Mon Dec 12, 2011 3:18 pm
Location: Banja Luka

Pa da sam to znala odmah bi joj poslala pm i rjesena stvar! Pa sta se desilo sa clanovima,zasto nisu vise toliko aktivni?
User avatar
anngellika
Posts: 45
Joined: Tue Nov 29, 2011 9:38 pm
Location: Srbija

Bella wrote:Pa da sam to znala odmah bi joj poslala pm i rjesena stvar! Pa sta se desilo sa clanovima,zasto nisu vise toliko aktivni?
Neznam, ja sam do sad na blogu videla samo 3 aktivna člana. Bella, Razor i Little Wich (sebe ne računam...). Ali vidim ima i par novih članova, možda oni budu aktivni? :mrgreen:
I'm just different, but people call me crazy...
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Hvala angelica :D .Aktivna sam koliko god mogu da budem, nisam neki strucanjak za magiju ali znam dosta svari.Tu sam da pomognem koliko mogu.
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

i ja sam aktivan, radije čitam nego da pišem jer smatram da su svi oni koji su znali otišli s foruma. ne znam dal znate za Eminu, vodila je i sajt www.knjigasjenki.com i ovaj forum i sve je bilo bolje, ali ne znam kud je nestala. uglavnom, uvijek je pisala kvalitetne odgovore i o svemu je znala barem nešto, pa su diskusije bile kvalitetnije, a sada forumom prolaze klinci u pubertetu i pišu kako bi htjeli napraviti "magični trik".

samo kažem, forum je postao kokošinjac.
Prometej
Posts: 39
Joined: Mon Feb 07, 2011 9:57 am

nickmiau wrote:i ja sam aktivan, radije čitam nego da pišem jer smatram da su svi oni koji su znali otišli s foruma. ne znam dal znate za Eminu, vodila je i sajt http://www.knjigasjenki.com i ovaj forum i sve je bilo bolje, ali ne znam kud je nestala. uglavnom, uvijek je pisala kvalitetne odgovore i o svemu je znala barem nešto, pa su diskusije bile kvalitetnije, a sada forumom prolaze klinci u pubertetu i pišu kako bi htjeli napraviti "magični trik".

samo kažem, forum je postao kokošinjac.

potpisujem..
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

a jel zna tko šta se dogodilo s eminom?

siguran sam da sam negdje vidio da je netko napisao da ima kontakt s njom i da se čuju, ali mene zanima zašto je zapostavila sve ovo.
Post Reply